Polityka rolna

"Zatrzymaj się i zacznij myśleć!" Nowa kampania społeczna na temat bezpieczeństwa na wsi [WIDEO]

Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia przygotowała kampanię społeczną, dotyczącą bezpieczeństwa pracy i wypoczynku na terenach wiejskich.

W pierwszym ze spotów widzimy wypadek spodowany niewłaściwym przygotowaniem traktora do pracy. Spot jest bardzo mocny i w sposób sugestywny przemawia do wyobraźni.

– Naszym celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo pracy na terenach wiejskich. Wiele wypadków przy pracach rolnych czy przy wypoczynku bierze się z prostej nieuwagi

– mówią przedstawiciele Fundacji Wsparcia Rolnika Polska Ziemia. Zapowiadają oni kolejne spoty, które będą dotyczyć tej samej tematyki.

 

Zatrzymaj się i zacznij myśleć!

‼‼‼Już możesz zobaczyć pierwszy spot kampanii „Zacznij myśleć” zrealizowany przez Fundacja Wsparcia Rolnika "Polska Ziemia". Przedsięwzięcie ma na celu odwrócenie schematu „Polak mądry po szkodzie”. ➡➡➡Nasza ekipa filmowa, aby nagrać spoty do kampanii, wybrała się do województwa wielkopolskiego do wsi Walerianów. ✅W kampanię nie zostali zaangażowani profesjonalni aktorzy, ale zwykli ludzie, dla których sprawa bezpieczeństwa jest bardzo ważna: mieszkańcy pobliskich wsi, funkcjonariusze pogotowia ratunkowego, a także pracownicy naszej fundacji. ? Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia❤

Opublikowany przez Zacznij myśleć Poniedziałek, 30 lipca 2018

Polub Świat Rolnika na Facebooku i bądź na bieżąco


M.O./Fot. FWRP

Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.