baner-czyste-powietrze

Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowska i Gospodarki Wodnej. Za treści odpowiada wyłącznie Fundacja Polska Ziemia.

logo-nfos logo-pz

Aktualności

czyste-powietrze-czysty-zysk

Wydawać by się mogło, że zmienianie świata na lepsze to zadanie wąskiej grupy. Tych, którzy są na listach najbogatszych ludzi świata, królują w rankingach popularności lub chodzą po czerwony dywanie.

Słuchowiska

W tym miejscu znajdą Państwo powstające właśnie produkcje dźwiękowe związane kampanią „Czyste Powietrze”. W pełni udźwiękowione mini słuchowiska przedstawiające w ciekawy artystycznie sposób najważniejsze zagadnienia uświadamiające słuchaczom na czym polega problem zanieczyszczeń powietrza i co robić, aby chronić nasze naturalne środowisko i siebie samych przed jego konsekwencjami. Nasze edukacyjne produkcje dźwiękowe będą dostępne do pełnego nieodpłatnego wykorzystania przez każdego, komu zależy na czystym powietrzu i bezpiecznej przyszłości nas wszystkich.

Spoty radiowe

W tym miejscu znajdą Państwo powstające właśnie krótkie produkcje dźwiękowe związane kampanią „Czyste Powietrze”. W sposób skondensowany dowiedzą się z nich Państwo co robić, aby dbać o nasze wspólne dobro, którym jest wszystko to czym oddychamy. Jeżeli jesteś vlogerem, autorem czy twórcą i podzielasz troskę o czyste powietrze, możesz korzystać z bazy spotów i dodawać je do wszystkich swoich produkcji.

Spoty

Czy wiesz jakie są skutki zdrowotne związane z długotrwałym oddychaniem zanieczyszczonym powietrzem? Już wkrótce zobaczysz tutaj spoty, które pokażą, że troska o czyste powietrze i klimat są kluczowymi elementami dla zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi oraz świata roślin i zwierząt. Dowiesz się także, co to jest ślad węglowy i jak codzienne, małe decyzje mogą zmienić przyszłość. Bądźmy częścią rozwiązania, a nie problemem - dbanie o czyste powietrze jest naszą wspólną odpowiedzialnością.

Film dokumentalny

Czy wiesz, że zanieczyszczone powietrze ma negatywny wpływ na rolnictwo, infrastrukturę, gospodarkę, a także bezpieczeństwo narodowe? A jakie są główne źródła zanieczyszczenia powietrza w Twojej okolicy? Już wkrótce zobaczysz tutaj filmy edukacyjne, które pokażą, że działanie “teraz” jest konieczne, ponieważ smog zabija tysiące niewinnych osób i powoduje wiele niebezpiecznych chorób. Dowiesz się, jakie działania można podjąć i z jakich dofinansowań skorzystać, aby poprawić jakość powietrza. Inwestujmy w przyszłość - inwestujmy w czyste powietrze.