PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Subdomena „hejtstop”. Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu

Subdomena „hejtstop”. Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu

Autor: Świat Rolnika 2022-05-06 17:30:00
Hejt stop

W ramach programu hejtstop myśliwi lub stażyści mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu w specjalnej subdomenie na stronie PZŁ.

Wczoraj na swojej stronie internetowej Polski Związek Łowiecki uruchomił nową subdomenę, gdzie myśliwi i stażyści mogą zgłaszać hejt, utrudnienia wykonywania polowania, groźby karalne oraz niszczenie urządzeń łowieckich. Zgłoszenie następuję po wypełnieniu dedykowanego formularza. 

Nowa subdomena 

W lutym Polski Związek Łowiecki uruchomił specjalny adres hejtstop@pzlow.pl, na który myśliwi mogli zgłaszać wszelkie naruszenia dóbr osobistych, wystosowane do nich groźby karalne, niszczenie urządzeń łowieckich oraz zjawiska permanentnego hejtu. Już wczoraj ruszyła specjalna subdomena, za pomocą której myśli i stażyści mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu. Chodzi m.in. o groźby karalne, hejt, niszczenie urządzeń łowieckich oraz utrudnienia w trakcie polowań. 

W subdomenie znajduje się specjalny formularz, który należy wypełnić swoimi danymi, wybrać temat zgłoszenia, opisać całe zajście i dodać np. zdjęcia. 

hejtstop subdomena

Projekt hejtstop

 

Hejtstop to projekt rozpoczęty przez Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego. Ma na celu monitorować wszelkie zjawiska hejtu i przestępstwa, jakie są kierowane w stronę myśliwych. Dzięki temu projektowi Zarząd PZŁ uzyska wiedzę, która przełoży się na decyzję dot. budowania wizerunku oraz podejmowania czynności cywilno-prawnych oraz karnych wobec osób dopuszczających się wykroczeń wobec myśliwych.

Czytaj też: Myśliwy stracił życie, czyszcząc broń. W sieci wylał się hejt

pzlow.pl/fot.pixabay.com/pzlow.pl


Autor: Świat Rolnika

Ciągnik wypadł z drogi i się przewrócił. O mały włos od tragedii..


Autor: Polska Agencja Prasowa

Prawdziwy „Gang Olsena”. Złodzieje holowali uszkodzone auto ciągnikiem


Autor: Emilia Gromczak

Musisz to zobaczyć. Winnica na ekstremalnych wysokościach


BULT SMOGOWICZE