PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Hejt stop! Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu do PZŁ

Hejt stop! Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu do PZŁ

Autor: Emilia Gromczak 2022-02-18 07:00:00
hejt

Hejt to zjawisko, z którym styczność mamy najczęściej w internecie. Myśliwi to grupa, która szczególnie jest dotknięta falą gróźb i naruszeń.

Nagonka na myśliwych toczy się na wielu forach internetowych w kontekście wielu sytuacji. Często są to bezpodstawne oskarżenia, które wprost naruszają dobra osobiste. Polski Związek Łowiecki podjął działania i uruchomił specjalny e-mail, na który można zgłaszać wszelkie przejawy hejtu.

Zgłoś hejt do PZŁ

Polski Związek Łowiecki uruchomił specjalny adres hejtstop@pzlow.pl, na który myśliwi mogą zgłaszać wszelkie naruszenia dóbr osobistych, wystosowane do nich groźby karalne, niszczenie urządzeń łowieckich oraz zjawiska permanentnego hejtu. W wiadomości e-mail należy pokrótce opisać incydent, podać imię, nazwisko oraz kontakt telefoniczny zgłaszającego incydent. Dodatkowo należy dołączyć dokumentację dot. sprawy. Mogą być to m.in. zdjęcia lub screeny wiadomości. 

Jak informuje PZŁ, niebawem na stronie pojawi się dedykowana zakładka. Umożliwi ona przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio do Zarządu Głównego PZŁ.

hejt myśliwi

Nagonka na myśliwych

Hejt nie omija również myśliwych. Murzą mierzyć się z nagonką z wielu stron. W przestrzeni internetowej dochodzi do absurdalnych sytuacji jak np. życzenie śmierci. W tym miesiącu byliśmy świadkami skrajnego zachowania aktywistki. Kobieta w swoich mediach społecznościowych wykazała ogromne zadowolenie z tragicznej śmieci 56-letniego myśliwego.

Przeczytaj także: Myśliwy stracił życie, czyszcząc broń. W sieci wylał się hejt

pzlow.pl/fot.pixabay.com


Autor: Polska Agencja Prasowa

Sklepy stacjonarne coraz mniej popularne. Internet wygrywa


Autor: Polska Agencja Prasowa

Śmieciowe pułapki na zwierzęta. Naukowcy podają szokujące dane


Autor: Polska Agencja Prasowa

IMGW prognozuje: Jutro czekają nas rekordowe upały


BULT SMOGOWICZE