PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Pożar ciągnika w Raszowej. Właściciele i sąsiedzi ratowali sprzęt

Pożar ciągnika w Raszowej. Właściciele i sąsiedzi ratowali sprzęt

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-04-28 12:30:00
Pożar ciągnika

Pożar ciągnika w miejscowości Raszowa nieopodal Opola. Do gaszenia traktora przystąpili właściciele i sąsiedzi. Na szczęście ogień udało się opanować.

Na obecną chwilę nie wiadomo jak doszło do zapłonu. Sprawę zbadają biegli. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sprawdzili maszynę oraz pobliskie budynki przy pomocy kamery termowizyjnej w celu wykluczenia innych zarzewi ognia.

Pożar ciągnika w Raszowej

W środę 27 kwietnia przed godziną 1.00 w nocy służby ratunkowe powiatu opolskiego zostały zaalarmowane do pożaru ciągnika rolniczego w miejscowości Raszowa. Pożar ciągnika na szczęście udało się opanować jeszcze przed przyjazdem strażaków.

,,Dzisiejszej nocy zawyła nasza syrena. Tym razem w naszej miejscowości doszło do pożaru ciągnika w gospodarstwie. Mimo trwającego remontu remizy, wóz bojowy oraz ochotnicy są gotowi do działania. Po dotarciu na miejsce zastaliśmy opanowany pożar. Dzięki pomocy właścicieli, sąsiadów oraz innych rolników na miejscu. Razem z zastępem JRG 1 Opole naszym zadaniem było gaszenie kabiny oraz zabezpieczenie miejsca poprzez sprawdzenie pobliskich budynków gospodarczych. Nie było innych źródeł ognia. O 2:20 wróciliśmy do tymczasowego garażu” – relacjonują strażacy z OSP w Raszowej.

pożar ciągnika

Czytaj też: Strażak z OSP spod Iławy wzniecał pożary. Chciał dorobić...

24opole.pl/fot.OSP Raszowa


Autor: Świat Rolnika

Ciągnik wypadł z drogi i się przewrócił. O mały włos od tragedii..


Autor: Polska Agencja Prasowa

Prawdziwy „Gang Olsena”. Złodzieje holowali uszkodzone auto ciągnikiem


Autor: Emilia Gromczak

Musisz to zobaczyć. Winnica na ekstremalnych wysokościach


BULT SMOGOWICZE