Talk icon

Informacje

22-08-2022

Autor: Karol Pepliński

Traktorzysta wjechał do rowu. Miał prawie 4 promile

Traktorzysta

Łańcuccy policjanci interweniowali wobec kierującego ciągnikiem. Traktorzysta w Medyni Głogowskiej wjechał do przydrożnego rowu.

Okazało się, że 46-latek miał prawie 4 promile alkoholu w swoim organizmie i nie posiadał prawa jazdy. Jak się okazało, jechał do sklepu po alkohol. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia 46-latek odpowie przed sądem.

Traktorzysta jechał po alkohol

W sobotę przed godz. 19 policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym ciągnikiem rolniczym, który w Medyni Głogowskiej wjechał do przydrożnego rowu. Z przekazanych informacji wynikało również, że kierujący nim traktorzysta może być nietrzeźwy. 

Na miejscu policjanci zastali unieruchomiony w rowie ciągnik marki Ursus. W pobliżu pojazdu znajdował się 46-letni mieszkaniec gminy Czarna. Mężczyzna oświadczył policjantom, że ciągnikiem jechał po piwo do sklepu, jednak wyjeżdżając na drogę wojewódzką nr 881 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 

46-letni traktorzysta był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 3,7 promila alkoholu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia 46-latek odpowie przed sądem. 

traktorzysta

Czytaj też: Ciągnik wjechał wprost pod pociąg. Nikt nie wie kim był kierowca

podkarpacka.policja.gov.pl/fot.KPP Łańcut/fot.pixabay

swiatrolnika.info 2022