PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Wielkie wydarzenie w Warszawie. Polish Grain Day rusza 2 czerwca

Wielkie wydarzenie w Warszawie. Polish Grain Day rusza 2 czerwca

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-05-04 17:00:00
Polish Grain Day

2 czerwca br. w Warszawie odbędzie się Polish Grain Day. Będą to spotkania firm branży zbożowo-paszowej z Europy Środkowo-Wschodniej.

Za niespełna miesiąc ruszy pierwsza edycja tzw. Polskiego Dnia Zboża. W Warszawie spotkają się firmy z branży zbożowo-paszowej zarówno z Polski oraz z regiony Europy Środkowo-Wschodniej. Będzie to przestrzeń do rozwmów i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży z Europy. 

I edycja Polish Grain Day

2 czerwca br. w Centrum Praskim Koneser przy Placu Konesera 4 w Warszawie odbędzie się I edycja Polish Grain Day. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla europejskiej branży zbożowo-paszowej. Ponadto po raz pierwszy organizatorem będzie Izba Zbożowo-Paszowa. 

"Rozpoczynamy cykl corocznych spotkań branży zbożowo-paszowej. Chcemy stworzyć przestrzeń rozmowy i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży z Polski i Europy z ekspertami i decydentami" – podkreśla Prezes Izby Zbożowo-Paszowej Monika Piątkowska.

Prezes Piatkowska dodaje, że wzajemne zrozumienie i wprowadzenie na agendę problemów, z którymi zmaga się branża, jest szczególnie istotne w czasie, w którym na ustach całego świata są kwestie związane z bezpieczeństwem – także tym żywnościowym.

Wydarzenie odbędzie się w formie targów, podczas których odbędą się także panele dyskusyjne i licytacja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Polish Grain Day wydarzenie

Harmonogram

9:00 - 10:00 - uroczysta inauguracja Polish Grain Day 2022
10:00 - 13:00 - seminarium, część targowa, networking
13:00 - 14:00 - lunch
14:00 - 17:00 - część targowa, networking
17:00 - 20:00 - przerwa techniczna
20:00 - 21:00 - gala dinner
21:00 - 22:00 - licytacja charytatywna, występ artystyczny
22:00 - 2:00 - networking

W ofercie uczestnictwa znalazły się: gełda+seminarium (możliwość udziału w całodziennym wydarzeniu targowym o charakterze networkingowym oraz seminarium, w którym udział wezmą eksperci i przedstawiciele branży), Gala Dinner (uroczysta kolacja z występem artystycznym), stoisko (możliwość adaptacji wyznaczonej przez organizatora przestrzeni targowej. Organizator gwarantuje niezbędną infrastrukturę tj. przestrzeń 4 m2 wyposażoną w stolik i dwa krzesła).

Koszty uczestnictwa w Polish Grain Day wyglądają następująco: 

  • Giełda + seminarium: 490 zł netto
  • Kolacja: 490 zł netto
  • Giełda + seminarium + kolacja: 890 zł netto
  • Giełda + seminarium + stoisko: 3 490 zł netto
  • Giełda  + seminarium + stoisko + kolacja: 3 790 zł netto

Rejestracja uczestnictwa do 30 kwietnia uprawnia do skorzystania z rabatu w wysokości 5% (kod: gielda5). Link do rejestracji: https://polishgrainday.konfeo.com/pl/groups.  

W przypadku odwołania wydarzenia ze względu na wprowadzenie jakichkolwiek ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa lub innych niezależnych od organizatora okoliczności, uczestnicy otrzymają pełny zwrot pieniędzy. Jeśli wydarzenie odbędzie się w zdalnej formule, uczestnicy będą mieli prawo uzyskać zwrot 75% poniesionych kosztów. W przypadku ogłoszenia ograniczeń częściowych (np. limity miejsc) lub dotyczących wybranej grupy (np. osób niezaszczepionych) zwrot dotyczyć będzie tylko osób, które w związku z tymi nowymi ograniczeniami nie będą mogły brać udziału w wydarzeniu.

Partnerami głównymi wydarzenia zostali: Viterra i Towarowa Giełda Energii. Partnerami strategicznymi są firmy Cargill i Thegra Poland,  partnerami BST Brokers i DAKU.

Czytaj również: Izba Zbożowo–Paszowa: Krajowa Grupa Spożywcza to dobry kierunek

polishgrainday.konfeo.com/fot.pixabay.com


Służby apelują o bezpieczeństwo nad wodą. W weekend utonęło 11 osób

Autor: Kamila Ciężka 2022-06-27 18:00:00

NSZZ RI „Solidarność” apeluje o fundusz gwarancyjny dla rolników

Autor: Emilia Gromczak 2022-06-27 17:00:00

Mężczyzna dosłownie zatłukł matkę młotkiem. Tragedia na wsi

Autor: Magdalena Podgórska 2022-06-27 13:12:00

BULT SMOGOWICZE