PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Śmiertelny wypadek w Główczycach; Kobieta wjechała w brony rolnicze

Śmiertelny wypadek w Główczycach; Kobieta wjechała w brony rolnicze

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-04-13 15:30:00
Wypadek

Tragiczny wypadek, w którym brał udział samochód osobowy i ciągnik rolnicy miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 213 w miejscowości Główczyce (Pomorskie). 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-letnia kierująca samochodem osobowym zderzyła się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem, do którego przymocowane były brony rolnicze. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła kobieta. Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelny wypadek na drodze nr 213

Śmiertelny wypadek miał miejsce we wtorek przed godziną 8 rano na drodze nr 213 za Główczycami w kierunku Słupska. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym, do którego przymocowane były brony rolnicze.

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia ciągniętej przez ciągnik rolniczy brony talerzowej z jadącym z przeciwka samochodem osobowym. 68-letni kierowca ciągnika był trzeźwy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 56-letnia kierująca samochodem osobowym” – poinformował sierż. szt. Jakub Bagiński z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Przypomnijmy, że kilka dni temu miało miejsce inne tragiczne zdarzenie, w którym ciągnik przygniótł śmiertelnie 50-latka.

Wypadek

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną oraz przesłuchiwali świadków.

Teraz śledczy będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia. DW nr 213 przez wypadek była zablokowana przez kilka godzin. Jak przekazał przed godziną 14 Bagiński, droga była już przejezdna.

Czytaj też: Traktorzysta wywrócił ciągnik. Prawka nie miał, ale 2 promile już tak

tvn24.pl/fot.Facebook


Autor: Świat Rolnika

Rosjanie zajęli polskie gospodarstwo na Ukrainie i zabili pracowników


Autor: Emilia Gromczak

Serwis internetowy SatAgro idealny dla gospodarstw produkujących rośliny


Autor: Świat Rolnika

Rolnictwo w obliczu wojny i zmian klimatu. Rewolucja zdaje się być nieunikniona


BULT SMOGOWICZE