O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Światrolnika.tv

28-02-2023

Autor: Ewa Zajączkowska-Hernik

Trwa walka o polskie rolnictwo! Radio Maryja i TRWAM po stronie rolników

 Trwa walka o polskie i europejskie rolnictwo. Jesteśmy atakowani zarówno przez siły i lobbystów w zagranicy, jak naszych rodzimych przeciwników rolnictwa.

Cokolwiek by się nie działo, polscy rolnicy mogą liczyć na wsparcie toruńskich mediów. Radio Maryja oraz Telewizja TRWAM od zawsze stały po stronie polskiego rolnika. Relacjonowały protesty, ostrzegały przed zagrożeniami, z którymi musimy się zmagać. Polscy rolnicy mogą liczyć na wsparcie prawdziwych przyjaciół.

Katolickie media od zawsze po stronie polskich rolników

Piątka dla zwierząt, zakaz hodowli zwierząt na futra, ograniczanie produkcji rolnej, jedzenie z robaków, zakaz reklamy mięsa, totalitarne zapędy eurokratów… Trwa bezpardonowy atak na polskie i europejskie rolnictwo. Rolnictwo to nie jest zwykła praca, a misja i wielka odpowiedzialność. W momentach gdy polscy rolnicy byli najbardziej zagrożeni, zawsze mogli liczyć na wsparcie zaprzyjaźnionych mediów z Torunia.

To właśnie Radio Maryja oraz Telewizja TRWAM relacjonowały protesty rolnicze przeciwko szkodliwym przepisom i strajki o lepszy byt dla nas i naszych pokoleń. To właśnie toruńskie media zawsze i często jako jedyne stawały po stronie protestujących rolników, nie raz narażając się na ostrą krytykę ze strony zarówno środowisk lewicowo-liberalnych, ale również tych, które tylko nazywają siebie prawicowymi.

Zobacz też: Forum Dla Wsi. Ojciec Tadeusz Rydzyk: Od was zależy, jaka będzie Polska

Zagrożenie jednak nie minęło, po prostu pochodzi z innej strony. Rolnicy muszą się zjednoczyć w walce o swoją przyszłość, o swoje rodziny i życie. W walce nie tylko o przyszłość polskiego rolnictwa, jakie znamy, ale również o przyszłość Polski. Szczególnie w tych trudnych czasach, gdy za naszą wschodnią granicą szaleje wojna, a na zachodnie do głosu dochodzą politycy głoszący skrajnie ideologiczne antyrolnicze i antyPolskie postulaty, musimy zjednoczyć się w walce o wolność i bezpieczną przyszłość. Nie ma bowiem wolności bez solidarności.

Katolickie media z Torunia często jako jedyne broniły polskich rolników i jako jedyne rzetelnie informowały o problemach polskiej wsi. Cieszymy się, że polscy rolnicy mogą liczyć na wsparcie prawdziwych przyjaciół. Dziękujemy.

 

swiatrolnika.info 2023