Talk icon

Informacje

07-07-2022

Autor: Karol Pepliński

Ukradł ciągnik sąsiadom i pojechał sobie na przejażdżkę

ciągnik

51-latek ukradł ciągnik z posesji sąsiadów i wyjeżdżając uszkodził ogrodzenie. Został zatrzymany przez właściciela w sąsiedniej miejscowości.

Gdy tylko wysiadł z ciągnika stracił przytomność. Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł mężczyznę do szpitala. Po złożeniu wyjaśnień mężczyzna odpowie za kradzież ciągnika. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ukradł ciągnik i pojechał

Dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o kradzieży ciągnika rolniczego w miejscowości Turów. Cała sytuację zauważył właściciel ciągnika, który pojechał za sprawcą. Skierowani na miejsce zdarzenia mundurowi ustalili, że 51-latek z posesji swoich sąsiadów ukradł ciągnik rolniczy, a następnie wyjeżdżając z posesji staranował zamknięta bramę i odjechał w kierunku sąsiedniej miejscowości.

Właściciel ciągnika natychmiast pojechał za sprawcą kradzieży i zatrzymał go w sąsiedniej miejscowości. Zatrzymany 51-latek, gdy tylko wysiadł z ciągnika stracił przytomność. Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala. Po złożeniu wyjaśnień 51-latek będzie odpowiadał za kradzież ciągnika rolniczego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ciągnik

Czytaj też: Ręka rolnika uwięzła w prasie rolniczej. Tragiczny wypadek w Okrzeszynie

lubelska.policja.gov.pl/fot.Policja Lubelska/fot.pixabay

swiatrolnika.info 2023