O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

28-02-2022

Autor: Karol Pepliński

Gdy Polska pomaga Ukrainie… Sylwia Spurek chce sankcji na nasz kraj

Sylwia Spurek

Europosłanka Sylwia Spurek pochwaliła się na swoim Twitterze, że walczy o zatrzymanie budowy muru na granicy z Białorusią oraz wdrożenie sankcji na... Polskę.

Gdy Polacy jednoczą siły i zakopują wszelkie polityczne spory, ,,doktorkini” znów daje popis i nie wykorzystuje szansy, by się nie odzywać. Europosłanka pochwaliła się, że walczy o nałożenie na Polskę sankcji gospodarczych. To wszystko w momencie, gdy UE, USA i inne kraje Zachodu nakładają sankcje na Rosję.

Sylwia Spurek znów dała popis

,,Sylwia Spurek, walczącą z polskim rolnictwem i Polską, już zablokowała widoczność swoich twittów, ale w Internecie nic nie ginie. Dajecie wiarę, że głos na nią oddało 55 306 osób? Ludzie, nie wstyd wam?” – napisał na Twitterze Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej.

Po fali krytyki, jaka spłynęła na europosłankę ze strony internautów, ta ukryła swój profil na Twitterze. Niesmak jednak pozostał, a my mamy nadzieję, że wyborcy ,,doktrokini” zreflektują się przy kolejnych wyborach i kadencja europosłanki w PE będzie ostatnią.

Czytaj też: Organizacje i miłośnicy zwierząt organizują pomoc dla zwierząt z Ukrainy

fot.fb

swiatrolnika.info 2023