PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Polityka rolna / Polskie stoisko na nowojorskich targach Summer Fancy Food Show

Polskie stoisko na nowojorskich targach Summer Fancy Food Show

Autor: Kamila Ciężka 2022-06-15 19:00:00
Summer Fancy Food Show

Na nowojorskich targach żywności Summer Fancy Food Show, czyli jednej z najważniejszych wystaw żywności w USA, znalazło się polskie stoisko narodowe.

Wystawę odwiedza co roku prawie 50 tys. specjalistów ds. żywności specjalistycznej, aby zapoznać się z ofertą 2,6 tys. wystawców z 57 państw. Na polskim stoisku narodowym są prezentowane polskie produkty wysokiej jakości, m.in. soki, przetwory owocowo-warzywne, mrożone i suszone owoce i warzywa, suszone zioła, konfitury, syropy, nasiona, produkty ze zbóż ekspandowanych, produkty rybne, miody ekologiczne oraz słodycze.

Polskie stoisko na Summer Fancy Food Show

Targi Summer Fancy Food Show, odbywające się w halach Jacob K. Javits Convention Center, to jedna z największych wystaw żywności w Ameryce Północnej. Atrakcyjna oferta targów jest zgodna z kluczowymi dla branży spożywczej trendami konsumenckimi oraz innowacjami dotyczącymi przemysłu rolno-spożywczego.

Wystawę odwiedza co roku prawie 50 tys. specjalistów ds. żywności specjalistycznej, aby zapoznać się z ofertą 2,6 tys. wystawców z 57 państw.

Na polskim stoisku narodowym są prezentowane polskie produkty wysokiej jakości, m.in. soki, przetwory owocowo-warzywne, mrożone i suszone owoce i warzywa, suszone zioła, konfitury, syropy, nasiona, produkty ze zbóż ekspandowanych, produkty rybne, miody ekologiczne oraz słodycze.

Udział polskiego resortu w targach jest doskonałą okazją do popularyzacji polskich artykułów rolno-spożywczych wysokiej jakości na arenie międzynarodowej, pozyskania nowych i utrzymania dotychczasowych rynków zbytu dla polskiej żywności.

Summer Fancy Food Show

Czytaj też: Kowalczyk rozmawiał z młodzieżą na Krajowych Dniach Pola

MRiRW/fot.MRiRW

 


Soboń: kalkulator podatkowy dostępny już w tym tygodniu

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-06-28 22:30:00

Ustawa o rolnictwie ekologicznym podpisana przez Prezydenta

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-06-28 18:15:00

Ukraina wraz z UE zajmą się bezpieczeństwem żywnościowym

Autor: Emilia Gromczak 2022-06-28 17:00:00

BULT SMOGOWICZE