O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

22-09-2014

Autor: Robert Maj

Smukłość 5 mm za 1100 zł. Czy warto?

Brak grafiki

Brytyjska marka telefonów komórkowych i smartfonów nie przestaje zadziwiać swoimi nowościami. Po pierwszym na rynku modelu smartfona  z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej DVB-T, tym razem KAZAM wprowadza na rynek najbardziej płaski smartfon na świecie. Model Tornado 348 należy do topowej serii marki KAZAM i mierzy zaledwie 5mm grubości, a przy tym może pochwalić się bardzo wydajnym ośmiordzeniowym procesorem, ekranem AMOLED, najnowszą wersją Androida 4.4 Kitkat oraz 8 megapikselowym aparatem.

 

Fot. Kazam

Model Tornado 348 należy do topowej serii marki KAZAM i mierzy zaledwie 5mm grubości, a przy tym może pochwalić się bardzo wydajnym ośmiordzeniowym procesorem, ekranem AMOLED, najnowszą wersją Androida 4.4 Kitkat oraz 8 megapikselowym aparatem.

Wysublimowana elegancja

Tornado 348 to smartfon, którego wygląd budzi emocje od pierwszego wejrzenia - z każdej strony wygląda doskonale. Ultrasmukła obudowa z metalową ramką cechuje się klasyczną elegancją, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom. Olśniewający efekt udało się uzyskać poprzez wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, takich jak metal, szkło i plastik oraz redukcji grubości urządzenia do zaledwie 5 mm. Takie wykończenie gwarantuje, że smartfon przypadnie do gustu miłośnikom nowych technologii jak i osobom sięgającym po produkty z półki premium, wyróżniającym się ponadprzeciętnym design'em. Telefon będzie dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Zdjęcia i filmy w rozdzielczości Full HD

Brytyjski producent zaimplementował w urządzeniu aparat główny 8MP z szybkim autofokusem oraz 5MP, co ważne filmy będą rejestrowane w jakości Full HD, a to sprawia, że zachowane zostanie znakomite odwzorowanie poszczególnych detali fotografowanych obiektów, co pozwoli dojrzeć nawet najmniejsze detale na dużym telewizorze w domu.

Wysoka wydajność

KAZAM Tornado 348 to bez wątpienia hybryda szybkości i szyku. Jego sercem jest wydajny ośmiordzeniowy procesor Media-Tek MT6592 z zegarem taktującym o prędkości 1.7 GHz, który w połączeniu z 1GB pamięci operacyjnej RAM, zapewnia najlepsze parametry działania. O jakość wyświetlanego obrazu zadba 4.8" ekran AMOLED o rozdzielczości HD 720 x 1280 pikseli, wspierany przez układ graficzny Mali 450-MP4. Dzięki temu telefon posłuży nam jako komfortowe narzędzie do pracy lub rozrywki. Telefon błyskawicznie reaguje na dotyk i wykonuje wszystkie polecenia użytkownika. Gry i aplikacje uruchamiają się na zawołanie  z oferując najwyższy poziom szczegółów. Cały czas użytkownik ma wrażenia obcowania z naprawdę szybkim i wydajnym procesorem. Oprócz wymienionych powyżej parametrów, KAZAM Tornado 348 posiada jeszcze dodatkowe atrybut, takie jak: Bluetooth 4.0, GPS z AGPS, Radio FM, Wi-Fi 802.11 b/g/n z funkcją rutera. Procesory firmy Media-Tek są wyposażone w energooszczędne rdzenie, co pozwala na dłuższe działania na baterii (2050mAh) i mniejsze nagrzewanie sie urządzenia. A posiadanie aż ośmiu rdzeni, pozwala na optymalne z punktu widzenie zużycia energii wykorzystanie mocy obliczeniowej.

Tornado 348 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 z pełnym dostępem do ekosystemu usług firmy Google.

Dostępność i cena:
Kazam Thunder 348 będzie dostępny w sprzedaży od listopada 2014. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1099 zł.

swiatrolnika.info 2023