PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Ekologia / Organizacje antyhodowlane / PETA apeluje o zakaz spożywania ryb na planie bajki “Mała Syrenka”

PETA apeluje o zakaz spożywania ryb na planie bajki “Mała Syrenka”

Autor: Monika Faber 2021-06-18 10:30:22
Mała Syrenka

PETA wydaje się być zdeterminowana, aby dać o sobie usłyszeć przy każdej możliwej okazji. Organizacja właśnie wysłała absurdalną prośbę do producentów tworzących film “Mała Syrenka”. Pseudoekolodzy chcą, aby na planie filmu... nie jedzono ryb

Mała Syrenka wróci na ekrany kin

Mała Syrenka wraca na ekrany kin w nowej, aktorskiej wersji! Oczekiwana przez fanów od wielu lat nowa produkcja ma jednocześnie odświeżyć oryginalną bajkę, ale również oddać hołd oryginałowi Disneya. Zdjęcia do filmu właśnie się rozpoczęły i wyglądają obiecująco. W obsadzie jest między innymi Halle Bailey, która będzie miała ciężkie zadanie wcielenia się w Ariel. Z kolei Melissa Mc Carthy wcieli się w złą Ursulę.

Wydaje się, że nie wszystkim pomysł na nowy film się podoba. PETA postanowiła - jak zawsze - się ośmieszyć i wprosić się do nowej produkcji. Organizacja zwróciła się do producentów filmu z nowym, absurdalnym wymogiem.

Czytaj więcej: PETA znów się ośmiesza! Szczepienia? Zwierzęta ważniejsze niż ludzie!

Mała Syrenka pod ostrzałem pseudoekologów

PETA chciała wymóc na producentach, aby nigdy nie serwowali ryb podczas posiłków ekip filmowych. Zdaniem pseudoekologów ryby są inteligentne, emocjonalnie skomplikowane i zabawne, i czują ból tak samo jak my.

Piszemy w imieniu wielu fanów Disneya z PETA oraz obrońców praw zwierząt na całym świecie Chcemy, aby przez cały czas filmowania, na plan filmowy dostarczano wyłącznie wegańskie jedzenie, pozbawione ryb.

– grzmi w liście PETA.

tomsguide.fr/fot.tt