PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Ekologia / Organizacje antyhodowlane / Aktywista podpalił się i spłonął żywcem. Ekolodzy zachwyceni

Aktywista podpalił się i spłonął żywcem. Ekolodzy zachwyceni

Autor: Świat Rolnika 2022-04-25 12:41:00
Aktywista

Aktywista klimatyczny zmarł z powodu obrażeń, których doznał po podpaleniu się, w celu podniesienia świadomości na temat zmian klimatycznych.

50-letni Wynn Bruce podpalił się na schodach Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych w proteście przeciwko zmianom klimatu. Po przewiezieniu helikopterem do lokalnego szpitala Bruce zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Pseudoekolodzy i aktywiści klimatyczni są zachwyceni tym czynem i okrzyknęli Wynna Bruce'a męczennikiem.

Aktywista zabił się przed Sądem Najwyższym

Według strony Bruce'a na Facebooku, aktywista był praktykującym. W ciągu zaledwie kilku godzin po jego samobójczej i okrutnej śmierci inni działacze na rzecz klimatu zaczęli w mediach społecznościowych nazywać go bohaterem i męczennikiem, który dokonał aktu samopoświęcenia.

,, Posłuchajcie jego ostrzeżenia. Potraktuj kryzys klimatyczny poważnie. Skończ z paliwami kopalnymi" – napisała na Twitterze Rebecca Parson, kandydatka do Kongresu z Waszyngtonu.

,,Ten czyn nie jest samobójstwem. Jest to głęboko nieustraszony akt współczucia, który ma zwrócić uwagę na kryzys klimatyczny. Jestem tak poruszona" – napisała na Twitterze dr Kritee K, buddyjska kapłanka Zen i starszy pracownik naukowy Environmental Defense Fund (EDF).

Czy działania pseudoekologów i aktywistów nie zaszły za daleko? Dziś wśród nich panuje zachwyt nad samobójstwem i spaleniem żywcem. Co jeszcze nas czeka? Zamachy samobójcze w obronie korników? Mordowanie dzieci w obronie fok?

aktywista

Czytaj też: Ekolodzy znowu dali popis! Blokują kobiecie powrót do chorego dziecka!

breitbart.com/fot.tt


Autor: Świat Rolnika

Rolnik wspierany przez Greenpeace pozwał grupę Volkswagen


Autor: Świat Rolnika

Tapicerka do wymiany. PETA nie chce skóry we wnętrzach aut


Autor: Świat Rolnika

Niewiarygodne! Ekoonuce pochwalają… rosyjskie zbrodnie wojenne


BULT SMOGOWICZE