PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Ekologia / Ekosystem / Nowy łowczy okręgowy w Legnicy. Ma wiedzę i doświadczenie

Nowy łowczy okręgowy w Legnicy. Ma wiedzę i doświadczenie

Autor: Świat Rolnika 2022-07-07 21:00:00
łowczy okręgowy

Nowy łowczy okręgowy w Legnicy. Łowczy krajowy Paweł Lisiak powołał na stanowisko łowczego okręgowego w Legnicy Adriana Głuszczyszyna.

Jak wskazuje PZŁ, Adrian Głuszczyszyn jest absolwentem dwóch uniwersytetów i jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od ponad 11 lat. Głuszczyszyn posiada również doświadczenie i dotychczas był p.o. łowczego okręgowego ZO PZŁ w Legnicy.

Adrian Głuszczyszyn to nowy łowczy okręgowy

Nowy łowczy okręgowy ukończył Uniwersytet Wrocławski we Wrocławiu na kierunku ekonomicznym, a także Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na kierunku agrobiznes i systemy zarządzania. Jest również członkiem Polskiego Związku Łowieckiego od 2011 roku, posiada uprawnienia podstawowe i selekcjonerskie. Od 2018 roku jest członkiem Komisji Rewizyjnej Koła Łowieckiego „Miedziak” Legnica. Jak dodaje PZŁ, Głuszczyszyn jest również delegatem na Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego w Legnicy oraz w Jeleniej Górze.

,,Życzymy Koledze owocnej pracy na rzecz legnickich myśliwych i dziękujemy Koledze Wojciechowi Pawliszakowi za dotychczasową działalność  na stanowisku p.o. łowczego okręgowego ZO PZŁ w Legnicy” – składa życzenia PZŁ.

łowczy okręgowy

Czytaj też: Łowczy Krajowy: Decyzja o udziale dzieci w polowaniach to decyzja rodzica

pzlow.pl/fot.PZŁ/fot.pixabay