PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Pokazy polowe maszyn rolniczych w Nagradowicach ruszają 12 lipca

Pokazy polowe maszyn rolniczych w Nagradowicach ruszają 12 lipca

Autor: Emilia Gromczak 2022-06-25 12:00:00
Pokazy polowe maszyn rolniczych

12 lipca br. na terenie Gminy Kleszczewo (na polu w Nagradowicach, przy ul. Profilowej) odbędą się pokazy polowe maszyn rolniczych.

Na wydarzeniu będzie można zobaczyć ponad 30 maszyn w akcji. W programie zaplanowano także strefę wystawową, gdzie będzie można spotkać się przedstawicielami firm, by obejrzeć maszyny z bliska, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, uzyskać poradę i omówić prezentowane rozwiązania.

Pokazy polowe maszyn rolniczych w Nagradowicach

12 lipca w godzinach 9.00-18.00 zapraszamy Państwa do Gminy Kleszczewo. Na polu w Nagradowicach, przy ul. Profilowej odbędą się pokazy polowe maszyn rolniczych. Maszyny zaprezentują czołowi producenci z kraju i z zagranicy. Łącznie w akcji będzie można zobaczyć 30 maszyn m.in. prasy zwijające i do dużej kostki, kombajny klawiszowe i rotorowe, brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe, ładowarki i przyczepy, opryskiwacze, pługi i agregaty uprawowo-siewne czy też siewniki do siewu uproszczonego i pasowego.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli również spotkać się w strefie wystawowej z przedstawicielami firm w celu obejrzenia maszyny z bliska. 

Udział jest bezpłatny, ale wstęp jest możliwy tylko dla zarejestrowanych. Rejestracji na pokazy polowe można dokonać pod adresem: zniwa.topagrar.pl lub zniwa.profitechnika.pl. Dla uczestników zaplanowano także poczęstunek.

Dwa tygodnie temu odbyło się równie ważne wydarzenie. W dniach 11-13.06 w Płońsku trwały Krajowe Dni Pola. Przypominamy, że jest to jedno z największych wydarzeń sektora rolniczego w kraju. Służy upowszechnieniu innowacji w produkcji roślinnej.

pokazy polowe maszyn rolniczych lipiecSprawdź także: Finał konkursu AgroLiga 2021. Rolnicy Mistrzowie otrzymali nagrody

wir.org.pl/fot.pixabay.com