PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Zmarł traktorzysta, który wjechał do kanału odwadniającego

Zmarł traktorzysta, który wjechał do kanału odwadniającego

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-05-16 09:45:00
Traktorzysta

56-letni traktorzysta zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku na terenie pow. ostrołęckiego (Mazowieckie). Wjechał on ciągnikiem do kanału odwadniającego. 

56-latka nie udało się uratować – poinformował PAP w niedzielę rzecznik ostrołęckiej policji podkom. Tomasz Żerański. Okoliczności wypadku są ustalane pod nadzorem miejscowej prokuratury. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania wszelkich prac polowych, szczególnie przy użyciu maszyn rolniczych.

Traktorzysta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do kanału

Wypadek, w którym zginął traktorzysta, wydarzył się w sobotnie popołudnie w pobliżu Piaseczni (gm. Kadzidło). 

"Kierujący ciągnikiem rolniczym 56-latek wjechał do kanału odwadniającego. Pojazd wywrócił się w wodzie do góry kołami. Niestety kierowcy nie udało się uratować" – przekazał podkom. Tomasz Żerański.

Okoliczności wypadku są ustalane pod nadzorem miejscowej prokuratury. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania wszelkich prac polowych, szczególnie przy użyciu maszyn rolniczych.

Traktorzysta

Kierowca ciągnika wjechał w słup

Do śmiertelnego wypadku doszło w zeszłym tygodniu w miejscowości Budowo (Pomorskie). Z nieznanych przyczyn traktorzysta wjechał w słup i pomimo reanimacji, zmarł.

Sierżant sztabowy Jakub Bagiński pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku przekazał, że do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj przed południem. Dodał, że z niewyjaśnionych na tę chwilę  przyczyn traktorzysta wjechał w słup znajdujący się na terenie gospodarstwa.

“Około godziny 11.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku podczas pracy, do którego doszło w gospodarstwie w miejscowości Budowo” – powiedział Bagiński. 

Przypomnijmy, że dwa tygodnie miał miejsce inny tragiczny wypadek na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Dzielnica w gminie Cisek. Rolnik został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

“Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letni kierujący ciągnikiem uderzył w słup. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci” – dodał.

Czytaj też: Pijany traktorzysta zjechał w pole i próbował uciekać przed policją

PAP/fot.Facebook/Pixabay


Atak niedźwiedzia w Asheville. Właściciela uratował jego własny pies

Autor: Świat Rolnika 2022-06-28 11:30:00

Służby apelują o bezpieczeństwo nad wodą. W weekend utonęło 11 osób

Autor: Kamila Ciężka 2022-06-27 18:00:00

NSZZ RI „Solidarność” apeluje o fundusz gwarancyjny dla rolników

Autor: Emilia Gromczak 2022-06-27 17:00:00

BULT SMOGOWICZE