PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Tragedia na Lubelszczyźnie. Oderwany element ciągnika zabił kobietę

Tragedia na Lubelszczyźnie. Oderwany element ciągnika zabił kobietę

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-06-15 15:30:00
Oderwany element ciągnika

Tragedia w pobliżu miejscowości Kamień koło Łukowa. Oderwany element ciągnika rolniczego przebił przednią szybę samochodu i zabił jadącą kobietę.

Samochodem kierowała 40-latka z gminy Wola Mysłowska. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. 47-letni traktorzysta był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratora.

Oderwany element ciągnika zabił kobietę

Tragedia na drodze wojewódzkiej 807 w pobliżu miejscowości Kamień koło Łukowa doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Oderwany element ciągnika rolniczego przebił przednią szybę w jadącym obok samochodzie i uderzył kierującą nim kobietę. 40 – latka zmarła na miejscu.

Jak poinformował w środę aspirant sztabowy Marcin Jozwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie do wypadku doszło w środę o godzinie 9 koło miejscowości Kamień (woj. lubelskie).

,,Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas manewru wymijania doszło do zderzenia samochodu marki citroen z elementem z ciągnika rolniczego. Oderwany metalowy element przewracarki do siana, która była dołączona do ciągnika przebił przednią szybę w samochodzie osobowym i uderzył kierującą nim kobietę" – powiedział Jozwik.

Samochodem kierowała 40-latka z gminy Wola Mysłowska. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. 47-letni traktorzysta był trzeźwy.

Na miejscu pracowały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Łukowa, Ksawerynowa i Dworni, policja pod nadzorem prokuratora oraz służby ratunkowe. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratora.

Oderwany element ciągnika

Czytaj też: Pijany traktorzysta najechał ciągnikiem na swojego kolegę

PAP/fot. KPP Łuków


Pijany traktorzysta zawisł na skarpie. Złapał go policjant na urlopie

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-07-01 17:45:00

Rolnik wjechał ciągnikiem na autostradę i… pod prąd. Ale to nie koniec

Autor: Magdalena Podgórska 2022-07-01 10:38:00

KRUS: ważne zmiany w ubezpieczeniu zdrowotnym już od dziś

Autor: Magdalena Podgórska 2022-07-01 10:18:00

BULT SMOGOWICZE