PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Skoda uderzyła w ciągnik tak mocno, że ten aż przełamał się na pół

Skoda uderzyła w ciągnik tak mocno, że ten aż przełamał się na pół

Autor: Sebastian Wroniewski 2021-11-29 11:30:57
ciągnik

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 25 listopada przed południem w miejscowości Zborów w powiecie buskim, gdzie ciągnik zderzył się z autem.

Siła uderzenia była tak duża, że maszyna rolnicza przełamała się na pół. Kierowca ciągnika z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność na drogach. Brawurowa i nieuważna jazda może skończyć się tragicznie.

Ciągnik przełamał się na pół

Jak przekazał Tomasz Piwowarski z buskiejCiagnik wypadek Zborow policji, do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg. Z ustaleń policji wynika, że 66-letni kierowca ciągnika rolniczego skręcając w lewo z drogi został uderzony przez skodę, która usiłowała wyprzedzić ciągnik. Ciągnik po zderzeniu z osobówką przełamał się na pół.

,,Skodą kierował 26-latek. Kierowca ciągnika doznał obrażeń głowy. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna przewoził pasażerkę - 75-letnią kobietę, która siedziała na nadkolu ciągnika. Po uderzeniu kobieta spadła i także doznała obrażeń. I kierowca ciągnika i pasażerka trafili do szpitala na dalsze badania" – informował Tomasz Piwowarski z buskiej policji.

Czytaj też: Ojciec i syn wjechali po pijaku w traktor i uciekli... pod łóżko

echodnia.eu/fot.policja