PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Motocyklista wjechał w ciągnik. Jest w ciężkim stanie

Motocyklista wjechał w ciągnik. Jest w ciężkim stanie

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-04-14 19:30:00
Motocyklista

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na drodze powiatu biłgorajskiego w miejscowości Hamernia. 50-letni motocyklista zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności wyjaśniają śledczy. Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Apelujemy do wszystkich kierowców samochodów jak również fanów „dwóch kółek” o rozwagę, bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów.

Motocyklista zderzył się z ciągnikiem

Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie  o wypadku drogowym w miejscowości Hamernia. Jak wstępnie ustalili policjanci, 50-letni motocyklista z powiatu tomaszowskiego na  prostym odcinku drogi wykonywał manewr wyprzedania ciągnika rolniczego. W tym samym czasie 58-letni kierowca ciągnika rolniczego również rozpoczął manewr skręcania w lewo, chcąc zjechać na swoje pole.

Niestety doszło do zderzenia, w wyniku czego motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości traktorzysty, mężczyzna był trzeźwy. W czynnościach ratowniczych uczestniczyli strażacy i pogotowie ratunkowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Apelujemy do wszystkich kierowców samochodów jak również fanów „dwóch kółek” o rozwagę, bezpieczną jazdę i przestrzeganie przepisów. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ma najmniejsze szanse na przeżycie albo wyjścia z wypadku bez obrażeń.

motocyklista

Czytaj też: Traktorzysta najechał na rosyjską minę. Kolejna ofiara obłędu Putina

lubelska.policja.gov.pl/fot.pixabay


Autor: Świat Rolnika

Ciągnik wypadł z drogi i się przewrócił. O mały włos od tragedii..


Autor: Polska Agencja Prasowa

Prawdziwy „Gang Olsena”. Złodzieje holowali uszkodzone auto ciągnikiem


Autor: Emilia Gromczak

Musisz to zobaczyć. Winnica na ekstremalnych wysokościach


BULT SMOGOWICZE