PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Kolejny wypadek rolniczy. Ciągnik przygniótł mężczyznę w sadzie

Kolejny wypadek rolniczy. Ciągnik przygniótł mężczyznę w sadzie

Autor: Emilia Gromczak 2022-03-22 16:15:00
ciągnik

W Czajkowie Południowym w powiecie staszowskim ciągnik przygniótł 71-letniego mężczyznę. Na szczęście rolnik odniósł tylko obrażenia.

W ostatnim czasie trwa prawdziwa farsa wypadków rolniczych. W tym tygodniu jest to już kolejny wypadek, w którym traktor przygniótł człowieka. Do zdarzenia doszło wczoraj w Czajkowie Południowym w powiecie staszowskim. Maszyna przygniotła 71-latka w czasie prac w sadzie. 

Ciągnik przygniótł mężczyznę

Jak poinformował młodszy aspirant Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb wczoraj o godz. 15.30. 71-letni mężczyzna został przygnieciony podczas pracy w sadzie przez traktor rolniczy. Mężczyzna pracował w sadzie. Wyrywał za pomocą ciągnika korzenie wyciętych drzew. W trakcie tych czynności doprowadził do wywrócenia się traktora, który go przygniótł. Na szczęście poszkodowany odniósł tylko obrażenia m.in. uraz oka. Rannego, w stanie niezagrażającym życiu przewieziono do szpitala w Staszowie. 

W ubiegłym tygodniu w Zagórzu w gminie Słupia (woj. łódzkie) doszło do tragicznego w skutkach incydentu. Ciągnik ursus C360 przygniótł kierującego nim rolnika.

Sprawdź również: Tragedia na wsi. Ciągnik dosłownie zmiażdżył ciało rolnika

radio.kielce.pl/fot.pixabay.com


Autor: Emilia Gromczak

Gradobicia we Francji. Producenci zgłaszają spore uszkodzenia


Autor: Emilia Gromczak

Drzewo przygniotło 63-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu


Autor: Emilia Gromczak

Rosjanie ostrzelali przedsiębiorstwo rolne w Zaporożu. Straty są ogromne


BULT SMOGOWICZE