PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Drzewo przygniotło 63-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu

Drzewo przygniotło 63-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu

Autor: Emilia Gromczak 2022-06-24 16:30:00
drzewo

Do tragicznego wypadku doszło w gminie Susiec w województwie lubelskim. Drzewo osunęło się na 63-letniego mężczyzne. 

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych na terenie gminy Susiec. Według wstępnych ustaleń policji 63-letni mieszkaniec gminy Susiec pracował przy wycince drzew. Podczas ścinania jednego z nich doszło do osunięcia się drzewa. W wyniku osunięcia mężczyzna został przygnieciony.

Drzewo przygniotło mężczyznę

W gminie susiec doszło do tragedii podczas prac w lesie. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych w lesie w miejscowości Łosiniec. 63-latek wykonywał prace przy wycince drzew. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ścięte przez mężczyznę drzewo osunęło się bezpośrednio na niego. Mężczyzna zginął na miejscu

Decyzją prokuratora ciało 63-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Funkcjonariusze tomaszowskiej jednostki pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

drzewo wypadek

W czerwcu w ubiegłym roku doszło do podobnego wypadku w miejscowości Blisko. Przyczepa załadowana drewnem zerwała sie, wskutek czego przyczepa stoczyła się ze skarpy przygniatając 51-latka. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu..

Czytaj też: Ciągnik przygniótł go podczas wycinki drzew. Zginął na miejscu

lubelska.policja.gov/fot.lubelska.policja.gov