PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Ciągnik zderzył się z motocyklem. Lubelska policja szuka świadków

Ciągnik zderzył się z motocyklem. Lubelska policja szuka świadków

Autor: Świat Rolnika 2022-07-28 13:00:00
Ciągnik

9 maja w miejscowości Chmiel Pierwszy w województwie lubelskim doszło do wypadku. Ciągnik zderzył się z motocyklem marki Harley Davidson.

Funkcjonariusze lubelskiej policji poszukują świadków wspomnianego wypadku. Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie, w Wydziale do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym, pokój numer 4 lub telefonicznie z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Ciągnik zderzył się z motocyklem

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 9 maja około godziny 19:30 w miejscowości Chmiel Pierwszy. Z ustaleń w sprawie wynika, że kierujący motocyklem marki Harley Davidson jadąc od strony Lublina, podczas wyprzedzania uderzył w ciągnik rolniczy. Motocyklista wskutek zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.  

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 4 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

ciągnik

Czytaj też: Kombajn przejechał rolnika w Zabrzeży. Mężczyzna zmarł na miejscu

policja.gov.pl/fot.policja