PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Ciągnik zderzył się z fiatem. Policja szuka świadków wypadku

Ciągnik zderzył się z fiatem. Policja szuka świadków wypadku

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-05-11 12:30:00
Ciągnik

W Kurowie doszło do wypadku drogowego, gdy ciągnik rolniczy z przyczepą ciężarową zderzył się z samochodem marki Fiat Panda.

W wyniku zdarzenia ciężko ranna kierująca fiatem została przewieziona do szpitala. Teraz sprawą zajmują się policjanci, którzy będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Ciągnik zderzył się z autem

Policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kurowo na skrzyżowaniu. Policjanci wejherowskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Jak ustalili policjanci na skrzyżowaniu ciągnik rolniczy z naczepą zderzył się z samochodem osobowym Fiat Panda. 45-letni kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy. Ciężko ranna 48-latka kierująca fiatem została przewieziona do szpitala.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, a także wykonywali ustalenia dotyczące zderzenia. Obecnie policjanci pracują nad sprawą i ustalają przyczyny wypadku oraz jego okoliczności. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt.

Prosimy kierowcę samochodu ciężarowego marki DAF koloru białego, który znajdował się na ,,miejscu zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie. Można dzwonić pod numer 47 742 97 58 bezpośrednio do policjanta zajmującego się sprawą, bądź na numer sekretariatu 47 742 97 50 (w  godz. 7:30-15:30) . Można także kontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail komenda.wejherowo@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji” – apelują policjanci.

ciągnik

Czytaj też: Tragiczny wypadek na polu. Wał rolniczy przejechał 5-letnie dziecko

pomorska.policja.gov.pl/fot.Policja Pomorska

 

 


Autor: Sebastian Wroniewski

Wandale podpalili ciągnik. Olej zanieczyścił pobliskie pole


Autor: Sebastian Wroniewski

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Kosztował prawie pół miliona


Autor: Sebastian Wroniewski

Tragiczny wypadek w Zawadce. Ciągnik przygniótł mężczyznę


BULT SMOGOWICZE