PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Wiadomości rolnicze / Ciagnik rolniczy potrącił śmiertelnie kobietę w Golubiu-Dobrzyniu

Ciagnik rolniczy potrącił śmiertelnie kobietę w Golubiu-Dobrzyniu

Autor: Emilia Gromczak 2022-01-03 14:49:12
ciągnik rolniczy

15 grudnia 2021 r. doszło do traficznego w skutkach wypadku w Golubiu-Dobrzyniu w woj. kujawsko-pomorskim. Ciągnik rolniczy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. 

W połowie grudnia w Golubiu-Dobrzyniu w woj. kujawsko-pomorskim mężyczyzna, kierujący ciągnikiem, potrącił śmiertelnie 59-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło, gdy kobieta była już na pasach. Traktor z ładowaczem czołowym potrącił ją. 59-latce udzielono pomocy natychmiast, ale mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Policja ustala okoliczności wypadku. 

Ciągnik rolniczy potrącił kobietę na pasach ciągnik wypadek na drodze

W tragicznym wypadku, jaki miał miejsce 15 grudnia w Golubiu-Dobrzyniu na ul. Żeromskiego zginęła 59-letnia kobieta. Jak wiadomo, ciągnik rolniczy z zamonotwanym ładowaczem czołowym potrącił kobietę, gdy ta znajdowała się już na oznakowanym przejściu dla pieszych.  Kobiecie natychmiast została udzielona pomoc, ale pomimo reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych.

Miesiąc temu ciągnik zderzył się z samochodem na drodze wojewódzkiej nr 710 z Szadku do Łodzi. W tym wypadku wśród rannych znalazło się małe dziecko. Ze wstępnych ustaleń policji wynikło, że za spowodowanie wypadku odpowiedzialny był 45-letni kierowca skody. Kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem na łuku, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący prawidłowo ciągnik.

Okoliczności wypadku ustala policja

Kobieta w trakcie wypadku znajdowała się na przejściu dla pierwszych. Z ustaleń wynika, że traktorzysta był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku i to, kto zawinił w tym zdarzeniu. 

Sprawdź również: Niebezpieczny wypadek w Studzieńcu. Ciągnik z cysterną zderzył się z osobówką

tygodnik-rolniczy.pl/fot.pixabay.com