PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Wiadomości / Kraj / Plantacja marihuany odkryta przez koluszkowskich funkcjonariuszy

Plantacja marihuany odkryta przez koluszkowskich funkcjonariuszy

Autor: Kamila Ciężka 2022-06-15 22:00:00
Plantacja marihuany

Plantacja marihuany została odkryta przez funkcjonariuszy z koluszkowskiej komendy. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 lat, którzy usłyszeli już zarzuty.

Krzaki roślin konopi oraz marihuanę przejęli kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z koluszkowskiej komendy. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 lat, którzy usłyszeli już zarzuty. Za uprawę konopi grozi do 8 lat pozbawienia wolności, za posiadanie marihuany do 3 lat. Dzięki skrupulatnej pracy policjantów zakazane substancje nie trafią na rynek.

Plantacja marihuany w Koluszkach

11 czerwca 2022 roku kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Powiatowej Policji z siedzibą w Koluszkach na terenie gminy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 lat. Przez kilka dni mundurowi intensywnie pracowali nad sprawą. Kiedy mężczyźni przyjechali na teren jednej z obserwowanych przez policjantów działek i doglądali posadzonych sadzonek, zaskoczyli ich policjanci. Mężczyźni nie mieli szans na ucieczkę, kryminalni znaleźli na terenie posesji 12 sadzonek konopi indyjskich. Zaskoczeni całą sytuacją 32-latkowie mieli też przy sobie prawie 60 gramów marihuany

Dodatkowo w budynku gospodarczym jeden z zatrzymanych ukrywał ponad 8 gramów suszu roślinnego. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 70 gramów marihuany oraz 12 krzaków konopi. 

Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty uprawy konopi, co zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności oraz posiadania marihuany, za co grozi do 3 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi brzezińska prokuratura z udziałem koluszkowskich policjantów.

Plantacja marihuany

Czytaj też: Masowa produkcja marihuany w Argentynie od teraz legalna

lodzka.policja.gov.pl/fot. pixabay

 


Ostrzeżenie hydrologiczne na Opolszczyźnie. Może dojść do podtopień

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-06-28 10:40:00

Minister Moskwa na spotkaniu z wicekanclerzem Niemiec

Autor: Polska Agencja Prasowa 2022-06-27 21:00:00

Ukraińcy mają osiedlać się na wsi i w małych miastach, bo "tam często łatwiej o pracę"

Autor: Magdalena Podgórska 2022-06-27 12:25:00

BULT SMOGOWICZE