Relacje i reportaże

Przedstawiamy nasze relacje i reportaże dotyczące rolnictwa, polityki, gospodarki, ekonomii oraz ekologii. Jesteśmy tam, gdzie wymagana jest medialna interwencja!

SZCZEPAN WÓJCIK

Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej i Redaktor Naczelny serwisu Świat Rolnika.Info komentuje najnowsze doniesienia z dziedziny biznesu, ekonomii, gospodarki i polityki.

POLSKA NA SERIO – POLITYKA

Polska na serio – POLITYKA to program o charakterze eksperckim, oparty na merytoryce, rzetelności i pluralizmie politycznym. Prowadzony w formie online, stacjonarnej lub na żywo, daje możliwość swobodnego zaprezentowania swoich poglądów.

POLSKA NA SERIO – DEBATY

Polska na serio – DEBATY to miejsce spotkań przedstawicieli administracji publicznej, organizacji rolniczych, biznesu, a także świata nauki w celu wymiany doświadczeń oraz rzeczowej dyskusji nad rozwojem polskiego rolnictwa oraz stojącymi przed nim wyzwaniami a także zagrożeniami.

POLSKA NA SERIO – ROLNICTWO I GOSPODARKA

Polska na serio – ROLNICTWO I GOSPODARKA to program branżowy, skoncentrowany na poszczególnych sektorach gospodarki rolnej, którego celem w szczególności jest promowanie polskiego przetwórstwa rolno-spożywczego. Prowadzą go: Monika Przeworska, Karolina Hernik oraz Ewa Zajączkowska.

POLSKA NA SERIO – (O)CENY

Polska na serio – (O)CENY to program prowadzony przez eksperta rynku mleczarskiego - Jarosława Malczewskiego. Cotygodniowa dawka informacji z giełdy GDT oraz garść informacji o sektorze mleczarskim w Europie i na świecie, przedstawione w przystępny sposób.

PODWÓJNY KONTEKST

Podwójny Kontekst to program prof. Antoniego Dudka oraz red. Łukasza Warzechy. Bieżące tematy polityczno-społeczne omówione z bezkompromisowego punktu widzenia.

swiatrolnika.info 2023