Relacje i reportaże

Przedstawiamy nasze relacje i reportaże dotyczące rolnictwa, polityki, gospodarki, ekonomii oraz ekologii. Jesteśmy tam, gdzie wymagana jest medialna interwencja!

POLSKA NA SERIO - BIZNES

POLSKA NA SERIO - BIZNES - to cotygodniowe podsumowanie informacji z giełdy GDT sektorze mleczarskim w Europie i na świecie przygotowywane przez eksperta rynku mleczarskiego, prezesa Polskiej Grupy Mleczarskiej Jarosława Malczewskiego.

POLSKA NA SERIO – POLITYKA

Polska na serio – POLITYKA to program o charakterze eksperckim, oparty na merytoryce, rzetelności i pluralizmie politycznym. Prowadzony w formie online, stacjonarnej lub na żywo, daje możliwość swobodnego zaprezentowania swoich poglądów.

POLSKA NA SERIO – DEBATY

Polska na serio – DEBATY to miejsce spotkań przedstawicieli administracji publicznej, organizacji rolniczych, biznesu, a także świata nauki w celu wymiany doświadczeń oraz rzeczowej dyskusji nad rozwojem polskiego rolnictwa oraz stojącymi przed nim wyzwaniami a także zagrożeniami.

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Rynek mleczarski, fakty, wiadomości, opinie — to cotygodniowe podsumowanie informacji z giełdy GDT sektorze mleczarskim w Europie i na świecie przygotowywane przez eksperta rynku mleczarskiego, prezesa Polskiej Grupy Mleczarskiej Jarosława Malczewskiego.

POLSKA NA SERIO – PODWÓJNY KONTEKST

Podwójny Kontekst to program prof. Antoniego Dudka oraz red. Łukasza Warzechy. Bieżące tematy polityczno-społeczne omówione z bezkompromisowego punktu widzenia.

swiatrolnika.info 2023