Relacje i reportaże

Przedstawiamy nasze relacje i reportaże dotyczące rolnictwa, polityki, gospodarki, ekonomii oraz ekologii. Jesteśmy tam, gdzie wymagana jest medialna interwencja!

SZCZEPAN WÓJCIK

Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej i Redaktor Naczelny serwisu Świat Rolnika.Info komentuje najnowsze doniesienia z dziedziny biznesu, ekonomii, gospodarki i polityki.

POLSKA NA SERIO – POLITYKA

Polska na serio – POLITYKA to program o charakterze eksperckim, oparty na merytoryce, rzetelności i pluralizmie politycznym. Prowadzony w formie online, stacjonarnej lub na żywo, daje możliwość swobodnego zaprezentowania swoich poglądów.

POLSKA NA SERIO – DEBATY

Polska na serio – DEBATY to miejsce spotkań przedstawicieli administracji publicznej, organizacji rolniczych, biznesu, a także świata nauki w celu wymiany doświadczeń oraz rzeczowej dyskusji nad rozwojem polskiego rolnictwa oraz stojącymi przed nim wyzwaniami a także zagrożeniami.

POLSKA NA SERIO – ROLNICTWO I GOSPODARKA

Polska na serio – ROLNICTWO I GOSPODARKA to program branżowy, skoncentrowany na poszczególnych sektorach gospodarki rolnej, którego celem w szczególności jest promowanie polskiego przetwórstwa rolno-spożywczego. Prowadzą go: Monika Przeworska, Karolina Hernik oraz Ewa Zajączkowska.

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Rynek mleczarski, fakty, wiadomości, opinie — to cotygodniowe podsumowanie informacji z giełdy GDT sektorze mleczarskim w Europie i na świecie przygotowywane przez eksperta rynku mleczarskiego, prezesa Polskiej Grupy Mleczarskiej Jarosława Malczewskiego.

Rynek mleczarski play-icon
play-icon

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Oglądaj

Ożywienie cen na rynku mleka?

col. Świat Rolnika play-icon
play-icon

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Oglądaj

Ceny mleka najniższe w UE. Malczewski: Jeszcze nie czas na panikę!

Zakaz produktów mlecznych play-icon
play-icon

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Oglądaj

Zakaz produktów mlecznych z Ukrainy? Producenci apelują do ministra

Rosyjski rynek mleka play-icon
play-icon

Rynek mleczarski — fakty, wiadomości, opinie

Oglądaj

Rosyjski rynek mleka w kryzysie. Sankcje uderzyły w producentów

PODWÓJNY KONTEKST

Podwójny Kontekst to program prof. Antoniego Dudka oraz red. Łukasza Warzechy. Bieżące tematy polityczno-społeczne omówione z bezkompromisowego punktu widzenia.

swiatrolnika.info 2023