PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Uprawy / Zboża / Polish Grain Day już 2. czerwca w Warszawie

Polish Grain Day już 2. czerwca w Warszawie

Autor: Świat Rolnika 2022-05-05 11:01:00
Polish Grain Day

Drugiego czerwca bieżącego roku w Warszawie, po raz pierwszy w historii, Izba Zbożowo-Paszowa będzie organizatorem Polish Grain Day. 

Jest to spotkanie firm branży zbożowo-paszowej z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Portal ŚwiatRolnika.info objął wydarzenie patronatem medialnym. Ważnym elementem wydarzenia jest specjalna aukcja, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc ukraińskim uchodźcom. 

Polish Grain Day już blisko

„Rozpoczynamy cykl corocznych spotkań branży zbożowo-paszowej. Chcemy stworzyć przestrzeń rozmowy i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży z Polski i Europy z ekspertami i decydentami” – podkreśla Prezes Izby Zbożowo-Paszowej Monika Piątkowska. I dodaje, że „wzajemne zrozumienie i wprowadzenie na agendę problemów, z którymi zmaga się branża jest szczególnie istotne w czasie, w którym na ustach całego świata są kwestie związane z bezpieczeństwem – także tym żywnościowym”.

Wydarzenie odbędzie się w formie targów, podczas których odbędą się także panele dyskusyjne i licytacja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Partnerami głównymi wydarzenia zostali: Viterra i Towarowa Giełda Energii. Partnerami strategicznymi są Cargill, Thegra Poland, USSEC oraz FOSS, zaś partnerami BST Brokers i DAKU. 

Portal ŚwiatRolnika.info objął wydarzenie patronatem medialnym. 

Link do rejestracji: https://polishgrainday.konfeo.com/pl/groups

Czytaj także: Wielkie wydarzenie w Warszawie. Polish Grain Day rusza 2 czerwca
 


Autor: Świat Rolnika

Eksperci IGC: Zbiory kukurydzy będą mniejsze niż przewidywano






Autor: Świat Rolnika

IGC: Prognozy zbiorów pszenicy musiały zostać obniżone






Autor: Tomasz Racki

Brytyjska marynarka wojenna chce eskortować statki z ukraińskim zbożem






BULT SMOGOWICZE