Uprawy

Dramat rolnika! W jedną noc stracił dobytek życia. Teraz prosi o pomoc [GALERIA]

W związku z burzą, która w nocy z 23 na 24 września przeszła w okolicach Siedlec, zniszczonych zostało wiele gospodarstw rolnych – jedno doszczętnie!

12 tys. 8-letnich jabłoni zostało zniszczonych w wyniku wichury, która dotknęła miejscowość Płosodrza w gminie Mordy. Poszkodowane gospodarstwo straciło dorobek życia, pozostając z wielkim kredytem bez perspektyw jego spłaty.

– Całe swoje życie i siły poświęciłem rolnictwu i temu oto sadowi. Dzięki niemu mogłem utrzymać rodzinę dwóch synów. Cały dorobek mojego życia został zniszczony przez wichurę. Tragedia, która spotkała mnie i moją rodzinę spowodowała, że muszę zwrócić się do ludzi o dobrym sercu, aby mi pomogli spłacić kredyt, ponieważ sam nie podołam w obecnej sytuacji. Wszystkie owoce zostały zniszczone wraz z jabłonkami, zostałem pozbawiony jakiegokolwiek dochodu. Nie mam za co utrzymać rodziny i spłacać kredyt. Bardzo proszę o wszelką pomoc

– apeluje pan Artur Biernacki i podaje nr konta, z którego skorzystać mogą ludzie dobrego serca (69 1050 1894 1000 0091 4944 5331)

Więcej informacji na stronie internetowej: http://wichura.l77.pl/

 

dramat

 6655

 3

Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.