PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Strony /Redakcja

Redakcja

Redakcja

Portal swiatrolnika.info dostarcza najnowszych informacji rolnikom, hodowcom oraz społeczności wiejskiej. Naszą misją jest jak najszybsze informowanie o wydarzeniach z życia wsi w Polsce.  Polskie rolnictwo odgrywa coraz większą rolę. W tej chwili to już nie tylko sektor, który odpowiada za zapewnienie bezpiecznej i zdrowej żywności obywatelom kraju, ale także potężna gałąź gospodarki. Rosnące produkcja i wolumen eksportu oraz jego wartość stają się motorem napędowym całej polskiej gospodarki. Warto zdać sobie sprawę, że dalszy wzrost nie jest możliwy bez biznesowego, zdroworozsądkowego podejścia do prowadzenia gospodarstw rolnych. Inwestycje powinny być oparte na rzetelnej analizie sytuacji rynkowej – w kraju, ale i na świecie, z uwzględnieniem trendów oraz opracowywanych rozwiązań legislacyjnych.

Czego potrzeba do rzetelnej rozmowy o rolnictwie? Przede wszystkich niezależnych źródeł informacji oraz treści tworzonych z myślą o polskiej racji stanu. Takie cele stawia sobie redakcja ŚwiatRolnika.Info. Zespół niezależnych dziennikarzy i ekspertów zainteresowanych rozwojem polskiego rolnictwa wskazuje przyczyny i skutki najbardziej istotnych wydarzeń w sektorze polskiego rolnictwa. Świat Rolnika to projekt medialny, w którego skład wchodzi: portal internetowy swiatrolnika.info, telewizja internetowa Świat Rolnika TV oraz czasopismo "Świat Rolnika BIZNES". Tym chętniej przekazujemy Państwu w pełni polski i tworzony w trosce o polskie rolnictwo portal.


Wydawca portalu:
Fundacja Polska Ziemia

Dział reklamy
Urszula Parszewska
u.parszewska@polskaziemia.pl

Kontakt:
ul. Kolejowa 45/119
01-210 Warszawa
redakcja@swiatrolnika.info
+48 795 707 700

Redakcja portalu:

Jacek Podgórski
j.podgorski@swiatrolnika.info

Sebastian Wroniewski
s.wroniewski@swiatrolnika.info

Ewa Zajączkowska-Hernik
e.zajaczkowska@swiatrolnika.info

Emilia Gromczak
e.gromczak@swiatrolnika.info

Monika Faber
m.faber@swiatrolnika.info

Tomasz Racki
t.racki@swiatrolnika.info

Kamila Ciężka
k.ciezka@swiatrolnika.info

Mateusz Chrząszcz
m.chrzaszcz@swiatrolnika.info

Michał Rybka
m.rybka@swiatrolnika.info

Oliver Pochwat 
o.pochwat@swiatrolnika.info


BULT SMOGOWICZE