PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Rynek i ceny / Dopłaty rolnicze / Terminy składania ofert programów promocyjnych i informacyjnych

Terminy składania ofert programów promocyjnych i informacyjnych

Autor: Świat Rolnika 2014-07-30 00:00:00
Terminy składania ofert programów promocyjnych i informacyjnych

Komisja Europejska zmieniła kalendarz przedkładania do państw członkowskich ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych określony w art. 8 i 11 rozporządzenia...

Terminy składania ofert programów promocyjnych i informacyjnych

Komisja Europejska zmieniła kalendarz przedkładania do państw członkowskich ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych określony w art. 8 i 11 rozporządzenia Komisji (WE) nr 501/2008.

Zgodnie z powyższym rozporządzeniem wykonawczym Komisji, organizacje branżowe i międzybranżowe mogą składać do ARR oferty programów promocyjnych i/lub informacyjnych przygotowane w ramach mechanizmu Wspólnej Polityki Rolnej „Wsparcie działań promocyjnych i informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych” w dwóch terminach:

  • nie później niż 30 września 2014 roku oraz
  • nie później niż 28 lutego 2015 roku.

Oba terminy obowiązują zarówno w przypadku ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych realizowanych na rynku wewnętrznym UE jak i rynku krajów trzecich.

Organizacje branżowe lub międzybranżowe, które zamierzają złożyć w Agencji Rynku Rolnego ofertę programu promocyjnego i/lub informacyjnego, proszone są o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w mechanizmie WPR „Wsparcie działań promocyjnych i informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych”, dostępnymi na stronie internetowej ARR oraz wcześniejszy kontakt z Biurem Promocji Żywności.

Źródło: ARR/ Świat Rolnika


Autor: Świat Rolnika

Pomoc suszowa nie ruszyła! A ruszyć miała planowo...


Autor: Tomasz Racki

ARiMR rusza z naborem. Można dostać nawet 60 tys. zł


Autor: Polska Agencja Prasowa

Ministerstwo rolnictwa wydłużyło nabór wniosków o dofinansowanie nawozów


BULT SMOGOWICZE