PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Rynek i ceny / Dopłaty rolnicze / Dotacje dla rolnictwa – wkrótce kolejny webinar dla rolników

Dotacje dla rolnictwa – wkrótce kolejny webinar dla rolników

Autor: Sebastian Wroniewski 2021-10-08 06:59:13
Dotacje dla rolnictwa

Już 20 i 21 października =drugie w tym roku spotkanie online ,,Dotacje dla rolnictwa”, podczas którego eksperci ARiMR; KOWR, KRUS, NFOŚiGW przybliżą dostępne programy pomocowe.

Webinar ,,Dotacje dla rolnictwa”

Przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz  Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej omówią podczas webinaru ,,Dotacje dla rolnictwa” bieżące działania skierowane do rolników.

Podobnie jak poprzednie, e-spotkanie obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS (link do niego zostanie udostępniony na stronie ARiMR). Zainteresowani będą mogli w nim uczestniczyć również w wybranych placówkach Agencji. Informacji o miejscach, w których będą ku temu dogodne warunki, udzielą oddziały regionalne.

Projekt został przygotowany we współpracy z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw, któremu przewodniczy Agnieszka Soin. Patronat nad wydarzeniem objęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Puda.

Czytaj więcej: Stefan Krajewski: Należy budować świadomość o zagrożeniu, jakim jest ptasia grypa

gov.pl/fot.ARiMR