movie-icon

Video

Talk icon

Relacje i reportaże

30-01-2023

Autor: Sebastian Wroniewski

Ruszył nabór do Szkoły Liderów ,,Zarządzanie i marketing w rolnictwie” na ASKSiM w Toruniu

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, we współpracy z Instytutem Gospodarki Rolnej, uruchomiła Szkołę Liderów ,,Zarządzanie i marketing w rolnictwie”. 

Dwusemestralne studia podyplomowe to atrakcyjny kierunek dla osób, które chcą kształcić umiejętności w zakresie zarządzania podmiotami w branży rolnej, a przede wszystkim chcą stać się liderami zmian, dokonujących się na polskiej wsi. “Otwarcie nowego kierunku studiów na Akademii Kultury Społecznej i Medialnej jest świetną i jedyną w swoim rodzaju okazją, aby zaspokoić potrzebę budowania wśród przedsiębiorców rolnych, związków, organizacji i działaczy społecznych związanych ze wsią i produkcją rolną, potrzeby zwiększania swojej wiedzy z zakresu nowoczesnej komunikacji i wykorzystywania nowoczesnych narzędzi w budowaniu pozycji polskiego rolnictwa" – mówi Szczepan Wójcik Prezes Instytutu Gospodarki Rolnej. 

Ruszyły zapisy na ,,Zarządzanie i marketing w rolnictwie”

Nowy kierunek ,,Zarządzanie i marketing w rolnictwie”, uruchomiony przez AKSiM w Toruniu we współpracy z Instytutem Gospodarki Rolnej, skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych, zainteresowanych tematyką zarządzania i marketingu w rolnictwie, a także osób zatrudnionych w podmiotach gospodarczych i instytucjach z obszaru rolnictwa lub prowadzących własną działalność gospodarczą.

Studia umożliwiają zdobycie wiedzy eksperckiej i nabycie kwalifikacji menedżerskich z zakresu strategii marketingowych i sprzedażowych, finansów, nowoczesnych technologii, organizacji oraz funkcjonowania rynków rolnych i polityki rolnej. Dzięki studiom absolwenci zdobędą praktyczną wiedzę dotycząca działalności w agrobiznesie, od strony prawnej, finansowej oraz organizacyjnej.

Tym, co wyróżnia nowy kierunek AKSiM jest położenie nacisku na aspektach praktycznych zarządzania i marketingu w rolnictwie. Studenci kierunku ,,Zarządzanie i marketing w rolnictwie” nabędą praktyczną wiedzę na temat patriotyzmu gospodarczego oraz wykorzystania funduszy UE. Przy realizacji studiów uczelnia współpracuje z Instytutem Gospodarki Rolnej. 

Rekrutacja na nowy kierunek studiów prowadzona jest w formie elektronicznej na stronie rejestracja.wsksim.edu.pl. Kandydaci aplikujący na studia muszą złożyć w terminie komplet dokumentów: 

  • kwestionariusz,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych (oryginał lub odpis),
  • list motywacyjny (skierowany do Rektora AKSiM),
  • opinia księdza proboszcza (z racji światopoglądowych szczegóły do indywidualnego uzgodnienia z władzami AKSiM),
  • 2 zdjęcia,
  • potwierdzenie uiszczenia opłaty rekrutacyjnej – 85 zł.

Wszystkie wymagane dokumenty można załączyć w formie plików.

Nie zwlekaj! To idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z edukacją na AKSiM w Toruniu. Dołącz do grona studentów i przygotuj się do wyzwań przyszłości. Zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

swiatrolnika.info 2023