movie-icon

Video

Talk icon

Relacje i reportaże

05-10-2016

Autor: Anna Kołcon

Jesienne targi Polagra w Poznaniu, czyli święto polskiej żywności

Pod koniec września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się jesienny blok targów Polagra. Obecną formułę wydarzenia zbudowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wyzwania, które stoją przed branżą spożywczą i gastronomiczną.

 

 

Cały blok jesienny imprezy otworzyły 24 września targi żywności tradycyjnej i certyfikowanej – Smaki Regionów. W niedziele ruszyła Polagra Tech poświęcona technologiom spożywczym, natomiast w poniedziałek wystartowały pozostałe targi składające się na jesienną ofertę: Polagra Food (targi wyrobów spożywczych), Polagra Gastro (targi gastronomii) oraz Invest Hotel, Taropak, Logipak i Epla. Całe wydarzenie trwało do czwartku. W tym czasie tłumy odwiedzających miały okazję zapoznać się z prezentowaną przez wystawców ofertą, a także poszerzyć wiedzę i skorzystać z licznych atrakcji.

Polagra to nowatorskie rozwiązania, produkty wysokiej jakości oraz nowe kierunki dla rozwoju biznesu. Producenci żywności i technologii spożywczych, a także przedstawiciele branży gastronomicznej maja okazję do tego, by na targach nawiązać nowe kontakty i promować polską gospodarkę.

 

Reporter: Anna Kołcon
Zdjęcia i montaż: Barbara Goliasz/swiatrolnika.info
Fot. swiatrolnika.info

swiatrolnika.info 2023