movie-icon

Video

Talk icon

Relacje i reportaże

30-04-2021

Autor: Monika Faber

Aktywistka LGBT zakłócała modlitwę środowisk Radia Maryja. To, co zrobiła staruszka, nie dało jej wyboru

Młoda aktywistka LGBT postanowiła przeszkodzić modlącym się ludziom reprezentującym środowiska Radia Maryja, Telewizji Trwam i Naszego Dziennika. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji, pewnej starszej pani. „Wiecie, co zawdzięczamy Ojcom Redemptorystom i Ojcu Dyrektorowi? Tych wspaniałych ludzi” – powiedział prezes Instytutu Gospodarki Rolnej Szczepan Wójcik.

Aktywistka LGBT nie przewidziała tej reakcji...

Przed jednym z warszawskich sądów zebrała się grupa seniorów, która modlitwą chciała wybłagać zaprzestanie ostatnich ataków wymierzonych w środowisko Radia Maryja. W pewnym momencie ich modlitwy zakłócać zaczęła młoda aktywistka LGBT, która starała się wyprowadzić seniorów z równowagi. Prowokacje zdawały się jednak nie przynosić oczekiwanych rezultatów.

Ludzie wciąż spokojnie się modlili, kiedy wreszcie do dziewczyny podeszła staruszka... Uklęknęła przed nią i ucałowała jej stopy, naśladując biblijną scenę.

Mam 83 lata i kocham panią. Całe życie walczyłam o Polskę. Niedługo odejdę z tego świata, a Polska jest podzielona. Bardzo mi z tego powodu przykro i niezwykle to przeżywam – powiedziała staruszka.

Aktywistka LGBT została poproszona o przeżegnanie się i zrobiła to. Czy magia miłości płynącej z serca Chrystusa nie jest piękna?

Fot. Agnieszka Radzik

swiatrolnika.info 2023