O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Wywiady

03-06-2019

Autor: Świat Rolnika

Piotr Kłosiński (PPK): „Hodowcy, nie wpuszczajcie eko-oszołomów!”

Prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego jest zdania, że ekoterroryści zarabiający na nielegalnych interwencjach "prozwierzecych", kradnące psy, wchodzące w rolę powiatowych weterynarzy czy atakujących hodowców nie tylko psów, ale także rolników, poszli o krok za daleko.

 

Tym krokiem miało być zabranie cielaków poddanych leczeniu weterynaryjnemu jako rzekomo zaniedbanych. Zdarzenie miało miejsce w Instytucie Technologiczno-Przyrodniczym w Falentach podległym ministerstwu rolnictwa. Minister Jan Krzysztof Ardanowski polecił złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez tzw. organizacje prozwierzęce. Czy to początek przebudzenia państwa polskiego?

 

 

Piotr Kłosiński, prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego uważa, że to był moment przełomowy, a ekoterroryści - jak ich nazywa - testując grunt pod interwencje także na mieniu państwowym, zyskali trudnego przeciwnika.

 

Kynolog i hodowca psów ostrzegł również innych hodowców przed nieznajomością prawa i nieasertywnym wpuszczaniem do naszych domów samozwańczych inspektorów ds. zwierząt.

 

„Hodowcy, nie wpuszczajcie eko-oszołomów!”

 

- apelował Kłosiński z PPK.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego wywiadu telewizyjnego oraz do subskrybcji naszego kanału Youtube

 

RW

graf. Ola Kasperska

fot. Agnieszka Radzik

swiatrolnika.info 2023