PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Opinie / Rolnictwo / Ziemowit Kossakowski: W imieniu polskich rolników urwę Jasiowi Kapeli pusty łeb

Ziemowit Kossakowski: W imieniu polskich rolników urwę Jasiowi Kapeli pusty łeb

Autor: Oliver Pochwat 2022-01-11 20:00:28
Ziemowit Piast Kossakowski

Ziemowit Piast Kossakowski oraz Jaś Kapela już 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi skrzyżują rękawice i staną do walki w oktagonie. Będzie to pierwsze starcie tych dwóch skrajnie różnych reprezentantów w ringu.

Ziemowit Piast Kossakowski w rozmowie z portalem ŚwiatRolnika.info zadeklarował, że w 100 proc. wspiera polskich rolników i będzie ich godnie reprezentował w starciu. Co ciekawe, redaktor Kossakowski zwrócił również uwagę na to, że lewicowe trendy ideologiczne płynące z zachodu chcą zniszczenia polskiego rolnictwa.

ŚwiatRolnika.info: Twoja walka z Jasiem Kapelą ma wymiar polityczny, światopoglądowy, ideologiczny a nawet żywieniowy. Reprezentant Prawicy vs reprezentant skrajnej lewicy. Czego możemy się spodziewać w ringu?

Ziemowit Piast Kossakowski: W ringu proszę się spodziewać krwawej bitki, brutalnych ciosów i redaktora Kapeli zalanego w kałuży krwi. Dam z siebie 100 proc. w ringu i wychodzę w pełni przygotowany - zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dziękuje i pozdrawiam cały #teamKossakowski. W oktagonie dojdzie do prawdziwego starcia idei, przenosimy jako federacja Prime MMA SHOW dyskusje z poziomu telewizyjnych debat publicystycznych na walkę w klatce do ostatniej kropli krwi. Nasze starcie jest pierwszym w historii showbiznesu, ale również sztuk walki, starciem dwóch skrajnie odmiennych wizji Polski.jas kapela

ŚwiatRolnika.info: Czy możemy powiedzieć, że Ziemowit Piast Kosakowski dosłownie i w przenośni "wybije" Jasiowi jego postulaty i pomysły z głowy?

Ziemowit Piast Kossakowski: Tak, panie redaktorze, śmiało można postawić tezę, że prezes Piast.TV urwie pusty, lewacki łeb redaktora Kapeli w ringu.

ŚwiatRolnika.info: Po konferencji prasowej na której Jasiu szargał pamięć górników, Jana Pawła II czym mówiąc delikatnie zdenerwował półpolski. Zapowiedziałeś, że nauczysz go pokory. Co jednak z rolnikami, którzy swojego czasy byli obiektem "zainteresowań" Jasia, jak również większość z nich ma poglądy konserwatywne. Czy będziesz ich dumnie reprezentował?