O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Blog

06-11-2021

Autor: Świat Rolnika

Patryk Jaki o zabijaniu dzieci i przesadnej ochronie zwierząt: Kultura barbarzyńska

Patryk Jaki, europoseł, wiceminister sprawiedliwości i organizator konferencji Zderzenie Kulturowe jest zdania, że zachowanie organizacji postulujące ochronę planety i promujące aborcję jest kulturą barbarzyńską.

Jajko ważniejsze od dziecka?

W Parlamencie Europejskim ścierają się różne wizje świata oraz poglądów. Europosłanka Sylwia Spurek, to jedna z tych osób, które bronią skrajnie lewicowej wizji świata. Sylwia Spurek to również jedna z tych osób, dla której aborcja stanowi naturalne prawo każdego człowieka. Ostatnio wyszło na jaw choćby, że zabrania swoim pracownikom spożywania jajek.

Mamy europosłankę, która martwi się o los ugotowanego jajka. Przepraszam, ale to prawdziwa nomenklatura, a uważa, że aborcja może być dozwolona nawet do 9 miesiąca życia, kiedy dziecko może już żyć poza ciałem matki – przypomniał Patryk Jaki

Moim zdaniem jest to kultura barbarzyńska – ocenił rozmówca ŚwiatRolnika.info.

Polska na tle reszty krajów Unii Europejskiej w znacznej mierze zachowała swój konserwatyzm, ale wciąż coraz większą popularność zyskują poglądy gołą odmienne od tych będących nośnikiem wartości tradycyjnych. 

Będzie bardzo ciężko, gdyż przeciwnik jest silny. Korzysta z zasobów infrastruktury kultury cyfrowej. Polacy mają jednak bardzo silny gen wolności i wierzę w to, że tak jak wielokrotnie wygrywaliśmy walki kulturowe, tak i tym razem się uda – ocenił minister Patryk Jaki.

swiatrolnika.info 2023