O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Blog

24-12-2021

Autor: Świat Rolnika

Krzysztof Ciecióra: To dzięki rolnikom nasze stoły wigilijne będą pełne i bogate

Krzysztof Ciecióra, podsekretarz stanu w MRiRW, składając bożonarodzeniowe życzenia, podkreślił ogrom pracy, którzy rolnicy wykonują na rzecz innych Polaków.

"Szanowni Państwo, to był trudny rok. Nie tylko pandemia koronawirusa sparaliżowała nasze działania społeczno-gospodarcze, ale z punktu widzenia rolników najtrudniejsze były warunki pogodowe, które utrudniały nam pracę, zbiory czy zasiewy i nawożenia – wszystkie kwestie związane z pracą w gospodarstwie rolnym. W czasie, gdy wiele grup zawodowych pracowało zdalnie, rolnicy nie mogli sobie na to pozwolić. Byli w pracy, byli w polu, wykonywali wszystkie te prace, dzięki którym nasze stoły wigilijne, do których usiądziemy z rodzinami, będą pełne i bogate" – tłumaczył wiceminister Krzysztof Ciecióra.

„Z tego powodu chciałbym serdecznie podziękować Wam za wysiłek, który podejmowaliście przez cały rok. Życzę Wam, abyście po tym wymagającym roku – w ten wigilijny wieczór i w całe te święta – odetchnęli i korzystali z relacji rodzinnych, abyście jak najwięcej czasu poświęcili swoim bliskim. Aby plany, o których będziecie rozmawiać przy wigilijnym stole były z sukcesami realizowane w przyszłym roku. Życzę Wam tego, abyśmy w przyszłym roku mogli realizować wszystkie nasze zamiary skutecznie i aby ten rok rozpoczął się w dobrym nastroju i zdrowiu. Tego zdrowia i tego dobrego nastroju serdecznie państwu życzę” – życzył Krzysztof Ciecióra.

swiatrolnika.info 2023