Talk icon

Informacje

06-05-2022

Autor: Michał Rybka

Wypadek z dramatycznym zakończeniem. Ciągnik przewrócił się na kierowcę

ciągnik

Maj dopiero się rozpoczął, a już możemy dopisać do niego tragiczne wypadki. Do jednego z nich doszło Lubelskiem, gdzie ciągnik przewrócił się na kierowcę.  

Chwile grozy rozegrały się wczoraj 5 maja około godz. 15  w miejscowości Łopiennik w gminie Borzechów w powiecie lubelskim. To właśnie tam zostały wezwane służby mundurowe. Na miejscu pracowały zastępy strażaków, policji oraz pogotowia ratowniczego. Niestety nie udało się uratować życia 68-letniego mężczyzny.

Ciągnik zmiażdżył mężczyznę

Nie udało się uratować życia kierowcy ciągnika rolniczego, który uległ wypadkowi w trakcie zjeżdżania ze wzniesienia. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy policji sugerują, że do wypadku doszło podczas zjeżdżania ze wzniesienia. To właśnie wtedy mężczyzna kierujący ciągnikiem z przyczepą załadowaną zbożem stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji tego pojazd zjechał z jezdni i przewrócił się do góry kołami. Traktorzysta nie miał szans na reakcję i został przygnieciony przez ciągnik.

Oprócz służb mundurowych na pomoc ruszyli także okoliczni mieszkańcy. Pomimo szybkiej reakcji i wyciągnięcia traktorzysty spod pojazdu jego życia nie udało się uratować. Obrażenie na jego ciele okazały się być zbyt rozległe. Obecnie miejscowa prokuratura prowadzi czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych przyczyn wypadku. W ostatnim czasie w województwie łódzkim doszło do potrącenia pieszego przez ciągnik ze skutkiem śmiertelnym.

ciągnik

Zobacz także: Wypadek na przejeździe kolejowym. Ciągnik wjechał pod pociąg

źródła: lublin112.pl/ fot. pixabay

swiatrolnika.info 2023