Talk icon

Informacje

15-07-2021

Autor: Sebastian Wroniewski

Wypadek trzech aut! Toyota wjechała w ciągnik, a volvo w toyotę

ciągnik

Na wysokości Gołębia, na drodze W 801 z Puław do Dęblina doszło do zderzenia trzech pojazdów, na skutek czego jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą uderzyła w ciągnik koszący pobocze, a w nią uderzyło jadące za nią volvo. Droga do Dęblina była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy.

Toyota wjechała w ciągnik

Zdarzenie miało miejsce na drodze W 801 z Ciagnik toyota vovloPuław do Dęblina. Z relacji uczestników wypadku wynika, że na wysokości Gołębia, kierująca toyotą kobieta, jadąc od strony Dęblina uderzyła w prawidłowo oznakowany ciągnik wykonujący prace przy koszeniu pobocza.

W wyniku uderzenia, toyota obróciła się wokół własnej osi doprowadzając do zderzenia z volvo, które jechało za nią, powodując jego zepchnięcie z drogi.

Kierująca toyotą 39 latka z Dęblina, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do czasu usunięcia pojazdów, droga była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy.

Czytaj więcej: BMW uderzyło w ciągnik rolniczy! Pasażerowie auta… uciekli

policja.gov.pl/fot.policja

swiatrolnika.info 2022