Talk icon

Informacje

04-05-2022

Autor: Karol Pepliński

Ukrainian fArmy – darmowa gra o holowaniu traktorem rosyjskich czołgów

Ukrainian fArmy

Memy o ukraińskich traktorach polujących na rosyjski sprzęt wojskowy zyskały na tyle mocną popularność, że aż powstała o tym gra Ukrainian fArmy.

Gracz w roli ukraińskiego rolnika musi znaleźć i holować rosyjskie ciężarówki i czołgi do „bazy”. Gra ma dość dobrą grafikę 3D, a sama rozgrywka jest oczywiście bardzo prosta – klawiszami WSAD sterujemy traktorem, łapiemy wrogi sprzęt klawiszem Q i kierujemy się do bazy, unikając eksplozji.

Ukrainian fArmy jest darmowa

Zespół twórców gier z Ukrainy stworzył kolejną grę opartą na wojnie rosyjsko-ukraińskiej. Tym razem w Ukrainian fArmy gracz będzie musiał dołączyć do batalionu traktorów, który zasłynął „konfiskatą” dużej ilości zdobytego rosyjskiego sprzętu.

W grze użytkownik może wcielić się w jednego z najstraszniejszych wojowników na ukraińskim polu bitwy – ukraińskiego kierowcę ciągnika. Jednocześnie konieczne jest zdanie testu na czas i odparcie „precyzyjnego” ostrzału artyleryjskiego armii okupacyjnej. Po drodze konieczne jest zdobycie jak największej liczby rosyjskich czołgów, ciężarówek i transporterów opancerzonych.

Gra dostępna jest za darmo na platformy Windows, Linux i macOS, ale można również wpłacić darowiznę. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc wolontariuszom i organizacjom non-profit.

Ukrainian fArmy

Czytaj też: Rosjanie celują pociski w ukraińskie farmy i zastraszają rolników

aroged.com/fot.Ukrainian fArmy

 

swiatrolnika.info 2022