O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

10-01-2022

Autor: Sebastian Wroniewski

Tragiczny wypadek w Zdyni. Kierowca ciągnika przygnieciony

Kierowca ciągnika

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Zdyni. 70-letni kierowca ciągnika został przygnieciony przez maszynę. Jego życia nie udało się uratować.

Na pomoc zadysponowano strażaków z Gorlic i Gładyszowa a także patrol policji. ,,Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia mogli jedynie stwierdzić zgon mężczyzny. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora” – poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach asp. szt. Grzegorz Szczepanek.

Kierowca ciągnika nie przeżył

Kierowca ciągnika wyjechał maszyną do lasu około południa. Po kilku godzinach rodzina postanowiła poszukać mężczyzny. Około godziny 16 jeden z członków rodziny najpierw znalazł ciągnik, a chwilę później ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej w czasie jazdy ciągnikiem mężczyzna wypadł z niego, a potem został najechany przez pojazd.

,,Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia mogli jedynie stwierdzić zgon mężczyzny. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora” – poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach asp. szt. Grzegorz Szczepanek.

Czytaj też: Pijany kierowca wpadł w ręce policji po kłótni z kolegą

halogorlice.info/fot.pixabay

swiatrolnika.info 2023