O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

08-04-2022

Autor: Emilia Gromczak

Tragedia w Grzechyni. Ciągnik przygniótł śmiertelnie 50-latka

ciągnik

Do kolejnej tragedii rolniczej doszło w Grzechyni na osiedlu Petkówka. Ciągnik przgniótł 50-letniego mężczyznę, który zmarł na miejscu.

Wczoraj tuż przed południem w Grzechyni na osiedlu Petkówka doszło do poważnego wypadku. W jego wyniku poważnie ranny został 50-letni mężczyzna. Pomimo podjętej akcji ratunkowej nie udało się uratować mu życia. W działaniach ratunkowach udział brały 3 zastępy, 13 strażaków.

Ciągnik przygniótł mężczyznę

W ostatnim czasie słyszymy o ciągłych wypadkach rolniczych. Niespełna dwa tygodnie temu ciągnik przygniótł mężczyznę w trakcie prac w sadzie. Wczoraj traktor zabił 50-latka w Grzechyni. Przed 12.00 mężczyzna zwoził ciągnikiem ursus C-330 drewno z lasu. Na stromym odcinku drogi pojazd wywrócił się i przygniótł prowadzącego pojazd.   

Jak poinformował Łukasz Białończyk,  na miejsce została zadysponowana cała obsada z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Grzechyni. Strażacy pomogli zespołowi ratownictwa medycznego w medycznych czynnościach ratunkowych. Na miejsce przybył zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo wysiłków podjętych na miejscu zdarzenia poszkodowanego nie udało się uratować.

ciągnik tragedia

Sprawdź też: Ciągnik rolniczy uczestniczył w groźnym wypadku na krajowej 15-stce

sucha24.pl/fot.fbOSPGrzechynia

swiatrolnika.info 2023