O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

06-05-2022

Autor: Emilia Gromczak

Subdomena „hejtstop”. Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu

Hejt stop

W ramach programu hejtstop myśliwi lub stażyści mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu w specjalnej subdomenie na stronie PZŁ.

Wczoraj na swojej stronie internetowej Polski Związek Łowiecki uruchomił nową subdomenę, gdzie myśliwi i stażyści mogą zgłaszać hejt, utrudnienia wykonywania polowania, groźby karalne oraz niszczenie urządzeń łowieckich. Zgłoszenie następuję po wypełnieniu dedykowanego formularza. 

Nowa subdomena 

W lutym Polski Związek Łowiecki uruchomił specjalny adres hejtstop@pzlow.pl, na który myśliwi mogli zgłaszać wszelkie naruszenia dóbr osobistych, wystosowane do nich groźby karalne, niszczenie urządzeń łowieckich oraz zjawiska permanentnego hejtu. Już wczoraj ruszyła specjalna subdomena, za pomocą której myśli i stażyści mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu. Chodzi m.in. o groźby karalne, hejt, niszczenie urządzeń łowieckich oraz utrudnienia w trakcie polowań. 

W subdomenie znajduje się specjalny formularz, który należy wypełnić swoimi danymi, wybrać temat zgłoszenia, opisać całe zajście i dodać np. zdjęcia. 

hejtstop subdomena

Projekt hejtstop

 

Hejtstop to projekt rozpoczęty przez Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego. Ma na celu monitorować wszelkie zjawiska hejtu i przestępstwa, jakie są kierowane w stronę myśliwych. Dzięki temu projektowi Zarząd PZŁ uzyska wiedzę, która przełoży się na decyzję dot. budowania wizerunku oraz podejmowania czynności cywilno-prawnych oraz karnych wobec osób dopuszczających się wykroczeń wobec myśliwych.

Czytaj też: Myśliwy stracił życie, czyszcząc broń. W sieci wylał się hejt

pzlow.pl/fot.pixabay.com/pzlow.pl

swiatrolnika.info 2023