O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

12-05-2022

Autor: Sebastian Wroniewski

Śmiertelny wypadek w gospodarstwie; Kierowca ciągnika wjechał w słup 

Kierowca ciągnika

Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Budowo (Pomorskie). Z nieznanych przyczyn kierowca ciągnika wjechał w słup i pomimo reanimacji, zmarł.

Na miejscu wypadku pracował prokurator, wraz z innymi służbami porządkowymi. Jak przekazała słupska policja, ciało 69-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do badań sekcyjnych. 

Kierowca ciągnika wjechał w słup na terenie gospodarstwa

Sierżant sztabowy Jakub Bagiński pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku przekazał, że do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj przed południem. Dodał, że z niewyjaśnionych na tę chwilę  przyczyn kierowca ciągnika wjechał w słup znajdujący się na terenie gospodarstwa.

“Około godziny 11.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku podczas pracy, do którego doszło w gospodarstwie w miejscowości Budowo” – powiedział Bagiński. 

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu doszło do innego tragiczny wypadku na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Dzielnica w gminie Cisek. Rolnik został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

“Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letni kierujący ciągnikiem uderzył w słup. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci” – dodał.

Czytaj też: Ciągnik zderzył się z fiatem. Policja szuka świadków wypadku

gp24.pl/fot.Facebook

 

swiatrolnika.info 2023