Talk icon

Informacje

03-01-2023

Autor: Świat Rolnika

Rolnex: Profesjonalna hurtownia rolnicza dla rolników i przedsiębiorców!

Rolnex

Hurtownia rolnicza Rolnex to zaufany partner zarówno dla rolników, jak i przedsiębiorców związanych z branżą. 

Hurtownia od lat buduje stabilną pozycję na rynku i dystrybuuje zarówno pełne maszyny, jak i części do maszyn rolniczych produkcji polskiej i zagranicznej. Firmę charakteryzują: szeroki asortyment, krótki czas oczekiwania na produkt oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Rolnex oraz do sprawdzenia oferty przygotowanej przez hurtownię.

Rolnex to ponad 25 lat doświadczenia na rynku 

Marka Rolnex to przede wszystkim gwarancja zaufania i profesjonalizmu. Firma obecna jest na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie zbudowała sieć stałych klientów, która wciąż jest rozwijana. To zarówno indywidualni rolnicy o różnej skali działalności, jak i przedsiębiorcy działający na dużą skalę w branży rolniczej lub na co dzień wykorzystujący tego typu sprzęt. Specjaliści Rolnex dbają o to, aby swoją ofertę dostosowywać do bieżących i zmieniających się potrzeb odbiorców. Dzięki temu z każdym rokiem ona ewoluuje i jest jeszcze szersza. To nowe i używane maszyny, jak i części do ciągników rolniczych  https://rolnex.pl/ciagniki-i-maszyny i innego sprzętu. Jako renomowany i zaufany dostawca sprzętu rolniczego, firma Rolnex bez wątpienia jest warta sprawdzenia. 

Oferta dla klientów indywidualnych

Oferta hurtowni Rolnex skierowana jest m.in. do klientów indywidualnych, czyli rolników. Hurtownia od lat współpracuje zarówno z mniejszymi rolnikami, jak i z osobami odpowiadającymi za większe uprawy. Każdorazowo oferta przygotowywana jest w sposób indywidualny. W asortymencie Rolnex znajduje się wiele tysięcy produktów do bardziej i mniej popularnych sprzętów rolniczych, które obecnie wykorzystywane są przez polskich rolników. To zarówno maszyny nowe, jak i posiadające kilkudziesięcioletnią historię.

Rolnex

Atrakcyjna forma współpracy dla przedsiębiorców

Oczywiście Rolnex to hurtownia, która od lat współpracuje również z przedsiębiorcami. Dedykowana oferta dla firm zawiera atrakcyjne ceny, różne formy współpracy oraz profesjonalną obsługę. Wśród klientów znajdują się m.in.: sklepy rolnicze, przedsiębiorstwa produkcyjne i rolne, a także wiele więcej. Wśród nich znajdują się m.in. takie firmy jak: Talex, Biardzki, Ka-rol, Meprozet, Wirax, Olimet. Każdorazowo oferta przygotowywana jest na bazie poznania potrzeb partnera, a także do nich dostosowywana. Dzięki temu Rolnex od lat z powodzeniem buduje pozycje zaufanego partnera i dostawcy sprzętu rolniczego na polskim rynku. 

Szeroki asortyment i atrakcyjne ceny

Atutem hurtowni Rolnex jest bardzo szeroki asortyment. Od ponad ośmiu lat Rolnex specjalizuje się w dystrybucji gotowych maszyn rolniczych, w tym m.in. ciągników, kombajnów i innych. Ponadto w asortymencie znajduje się wiele tysięcy części rolniczych, które pasują do maszyn takich uznanych producentów jak m.in.: MTZ, URSUS, T25, ZETOR, MASSEY FERGUSON i inni. Szeroki wybór pozwala dopasować zakupy bezpośrednio do swoich potrzeb. Wszystkie części i maszyny oferowane są w przystępnych i konkurencyjnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za sprawdzeniem oferty przygotowanej przez właścicieli Rolnex i specjalistów zatrudnionych w hurtowni. 

Doradztwo zakupowe i zrozumienie klienta

Przedstawiciele Rolnex doskonale zdają sobie sprawę z tego, że potrzeby i preferencje każdego klienta mogą się różnić. W związku z tym na bazie wieloletniego doświadczenia specjaliści z hurtowni oferują profesjonalne doradztwo zakupowe. Dzięki temu klienci kupują produkty, których w danym momencie potrzebują i które korzystnie wpływają na ich codzienną produkcję rolniczą. W przypadku sklepów rolniczych zakres współpracy dostosowywany jest do danego regionu i trendów w nim się utrzymujących. Wszystko w oparciu o doskonałe zrozumienie klienta. 

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Rolnex

Zachęcamy do sprawdzenia oferty przygotowanej przez hurtownię rolniczą Rolnex. Z czystym sumieniem możemy rekomendować współpracę z tą firmą. Oferuje ona dokładnie sprawdzone i oryginalne maszyny oraz części rolnicze. Firma Rolnex nastawiona jest zarówno na współpracę z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Skorzystaj z oferty hurtowni i już dziś postaw na sprawdzone rozwiązania rolnicze w atrakcyjnych cenach. 

fot.mat.pras.

swiatrolnika.info 2023