Talk icon

Informacje

14-06-2022

Autor: Karol Pepliński

Pijany traktorzysta najechał ciągnikiem na swojego kolegę

traktorzysta

Nietrzeźwy traktorzysta ze Szczytna pijany kierował ciągnikiem rolniczym i potrącił swojego znajomego znajdującego się na posesji.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrożność podczas poruszania się pojazdami mechanicznymi. Jak pokazują powyższe przykłady alkohol i brak ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników drogi mogą okazać się bardzo nieszczęśliwe w skutkach.

Najechał ciągnikiem na kolegę

W środowe popołudnie (08.06.2022 r.) do szczycieńskiej jednostki Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu do jakiego doszło w miejscowości nieopodal Szczytna. Na terenie jednej z posesji 69-latek przeparkowywał swój ciągnik rolniczy. Podczas wykonywania tego manewru traktorzysta nie zauważył znajdującego się nieopodal mężczyzny. W skutek tego doszło do najechania na 53-letniego mieszkańca Gminy Szczytno.

W toku prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna, który doprowadził do tego nieszczęśliwego wypadku miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Rannego mężczyznę przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala, a nietrzeźwego kierującego policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu działając w sposób nieumyślny.

traktorzysta

Czytaj też: Groźny wypadek; rowerzystka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym

szczytno.policja.gov.pl/fot. KPP w Szczytnie

swiatrolnika.info 2022