Talk icon

Informacje

16-08-2022

Autor: Świat Rolnika

Nie chcieli mu sprzedać broni. Wściekły zaatakował maczetą

zaatakował maczetą

Mężczyzna w stanie Nowy Jork zaatakował maczetą trzy osoby, w tym właściciela sklepu, bo nie chciano mu sprzedać broni bez okazania dowodu tożsamości.

Napastnik został ujęty w pobliżu sklepu. Podczas wstępnego przesłuchania w sądzie nie przyznał się do winy. W sobotę napastnik z Long Island w Nowym Jorku stanął przed sądem, który zezwolił na zwolnienie go z aresztu za kaucją – podaje w niedzielę telewizja ABC News.

Mężczyzna zaatakował maczetą trzy osoby 

22-letni Treyvius Tunstall chciał kupić kilka sztuk długiej broni w miejscowości Patchogue, ale gdy poproszono go o dowód tożsamości, zaatakował maczetą właściciela sklepu, a następnie, uciekając, ranił jeszcze dwie osoby – poinformowała policja hrabstwa Suffolk.

Rany klientów sklepu są powierzchowne, ale właściciel, ranny w głowę, ramiona i klatkę piersiową, został hospitalizowany. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Napastnik został ujęty w pobliżu sklepu. Podczas wstępnego przesłuchania w sądzie nie przyznał się do winy.

Policja podała, że Tunstall przed atakiem kupił maczetę, nóż i plecak w innym sklepie, oddalonym o 25 km, w którym powiedziano mu, że aby kupić broń musi udać się do Patchogue.

zaatakował maczetą

Czytaj też: Myśliwy zostawił broń w ambonie. Czeka go procedura cofnięcia licencji
 

PAP/fot. pixabay

swiatrolnika.info 2023